Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını Giydi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını Giydi

B_10237_Alba%20Torrens%20-%20B.jpg

Galatasaray Medical Park’ın sezon sonunda İspanya’nın Halcon Avenida takımından transfer ettiği Alba Torrens, parçalı formasını ilk kez Galatasaray.org için giydi.

Halcon Avenida ile birlikte 2011 Kadınlar Avrupa Ligi’nde şampiyonluk yaşayan 21 yaşındaki yıldız oyuncu, turnuva sonunda En Değerli Oyuncu (MVP) seçilmeyi başarmıştı.

İspanya Milli Takımı’nın en önemli kozlarından olan Alba Torrens, 9-11 Haziran tarihleri arasında Ahmet Cömert Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Zafer Kupası’nda oynanacak. Turnuvada Türkiye’nin yanı sıra İspanya, Karadağ ve Yunanistan da olacak.

Alba Torrens’li İspanya Milli Takımı, 11 Haziran Cumartesi akşamı, saat 17.00’da, Ahmet Cömert Spor Salonu’nda, Türkiye ile karşılaşacak.

Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını Giydi - 07.06.2011 22:10 (KADIN BASKETBOL) / Galatasaray.org

B_ad72e6747892630982869f2c140e75f0.jpg

B_cb5ed68c2596003dcf10ca14b14647da.jpg

B_86cb1340127d41dcf9010b2c31587b76.jpg

B_a14bb0fce324e3b2c397be5c78d1e22a.jpg

Cevap: Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını Giydi

Taurasi'den daha cok bu transfer beni heycanlandirdi. Formamiz da cok yakismis. :)

Hayırlı olsun. Formada çok yakışmış. Taurasi ile birlikte bu transfer takıma çok yararlı olacaktır.

seneye kesin şampiyon olacağız ama bu sene olsak tadı ayrı olurdu ki hakettiğimizi de düşünüyorum şampiyonluğu malum faktörlere yenik düştük...

allahtan bayan baskette transferler erkenden yapıldı yoksa işimiz zordu..öyleee beklerdik daha...

15403.jpg

Bayan baskette seyirci rekorunu kırarız gibi bu sene. :)

Forma yakışmış.

Taurisi, Torrens, Tina Charles, Sylvia Fowles, Şaziye İvegin, Işıl Alben, Seimone Augustus mükemmel kadro..

Bu yıl Şampiyonluğa inancım sonsuz. Umarım Erkek Basketbolda da aynı iddialı transferler gelir..

Oyun kurucu alınacaktı sanırım ne alemde bu transfer?

Hala bekliyoruz, bitmesi lazımdı ama nedense bitmedi. Ligin başlamasına aylar var tabi ama kaliteli oyuncu istiyorsan hemen bitirmelisin transferini.

1 hafta 10 gün içinde sonuclandırıcaktır H.Üstünberk bu transferi de.

Yakışmışta maşallah kızımızdaki burunda kimsede yoktur herhalde. :D

helal kız sana.. bu arada oyun kurucu bu saatten sonra becky hammon olur:) bide avrupalı uzun daha alırız. 6 oyuncuyu tamamlayalım. ne de olsa avrupada fowles veya tinadan 1 i oynayacak. melisa can gidip yasemin horasan gelsin. cakma türkte barbara turner olur. türk guard olarakta esra şencebe gelsin. yeter..

Hadi ya ben beğeniyordum onu. Olsun yeni transferler de iyi..

Bende en cok Augustus'u beğeniyordum takımdan ama koc Augustus yerine Taurasi'yi tercih etti. Acık konusmak gerekirse Taurasi'de Augustus'un biraz daha üstünde bir oyuncu. Ama yine de Augustus'un yeri ayrıydı.

Suan da takımda en büyük beklentim Alba'dan açıkçası , en cok onun transferine sevindim.

Üst Alt