Albayrak: ''2018 için bayağı iddialıyım'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: ''2018 için bayağı iddialıyım''

Galatasaray Spor Kulübünde daha önce 3 dönem yöneticilik yapan Abdürrahim Albayrak'dan 2018 öncesi iddialı mesajlar geldi.

Galatasaray'ın mevcut bir başkanı olduğu için ona saygısızlık etmek istemediğini belirten ve bu sebeple 2018 yılını hedef gösteren Albayrak Mayıs 2018 kongresi için oldukça iddialı olduğunu açıklarken, geçmişte yapıaln transfer hataları yüzünden oldukça sıkıntılı bir duruma geldiklerini de belirtti.

KALSAK 5 YIL ÜST ÜSTE ŞAMPİYONDUK

Ünal Aysal'ın birilerinin dolduruşuna gelerek yönetimi dağıtmasının sonuçlarını gördüklerini ifade eden Albayrak ben, Fatih Terim ve Ali Dürüst kalsa şu an 5 sene üst üste şampiyon bir Galatasaray olacağını iddia etti.

Yönetime bakar aslında. Dursun denen yaşam formu varken en fazla o kadar alaturka olabilir.

Ali Dürüst
Cemal Özgörkey

gibi isimleri dahil ederse yönetimine iş yapar. Siyasi görüşüne uygun biçimde kadro kurarsa Dursun'dan beter olur.

İsimler önemli değil branşları kaliteli profesyonel ekiplere kim teslim edecekse o gelsin.

Hatta bu vizyonu Abdurrahim reyiz yaparsa o en iyisi olur bu adam taraftar çünkü elini cebine,gövdesini taşın altına koyar.
Amrabat için ortaya para koydu,transfer olmayacaktı GS başarılı olsun diye ben parayı vereyim demiş birisi (geri alır o ayrı ama yiyici çakallar niye bunu bile yapmıyor?)

Ama branşları profesyonelleştirme vizyonu yoksa başkan değil yönetici olarak kalsın derim.

En önemli kriter tüm branşların profesyoneller tarafından yönetilmesi olmalı bu saatten sonra

Diğer başkanlar ile sarmaş dolaş halini şimdiden görebiliyoruz bknz; Dursun :red:

C4euycvWIAIp6OS.jpg

Açıkçası Albayrak'ın bu işi becerebileceğini sanmıyorum.

Ama herkes aday olmayayım da iş başıma kalmasın diye düşünürken öne çıkabilmek de tebriği hak eden bir davranış.

Üst Alt