Albayrak açıkladı, Ünal Aysal reddetti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak açıkladı, Ünal Aysal reddetti

Cevap: Albayrak açıkladı, Ünal Aysal reddetti

Albayrak Cem Sultan stayla

AAlbayrak1905 Abdurrahim Albayrak

Cücün bana yeter belki ama hacen adamlukta seni ayaklarumun altuna alur, cignerum..

»

aalbayrak_normal.jpg

Istedığınuz kadar furin dusurin pen yıne kalkızam o beceremeduğunuz kutsal corevi en iyi şekilde bezerezgum yazuklar olsun sıze

»

aalbayrak_normal.jpg

Bak Unal penu iyi rezul edememissun demekkı suratına hala konusiyrum. sana abı diidim kardesumden kuculdun artık cözumde

»

aalbayrak_normal.jpg

Unal Baskan serefimu haysiyetimu iki paraluk ettun. Ben adam celii diim, sen istemiyrum diisun. Olmadii baskan. Bunu bana yapmayazaktun..

feyk mi bu hesap

lauronun vetosu mükemmel fabiano konusnda acele edilmesin ve inşallah doğrudur haber hürriyete güvenmiyorum lauro gelmese bile hürriyret bu haberi sallamıştır

Ünal Aysal yanındaki adamları iyi seçemedi derin galatasaraylılar tarafından ciddi bir baskıya uğradı ve mecburen toplama bir yönetim kurdu böyle devam ederse en ufak başarısızlıkta ünal başkan çekip gider demedi demeyin çünkü ali dürüstün kendisi ve adamları kuyusunu kazıyor en ufak başarısızlıkta ali dürüst ve grubu çatlak sesler çıkarmaya başlar çünkü başkanlıkta gözü var.çok geç olmadan ünal aysal kelleleri koparmalı yönetimden bazılarının böyle gitmez bu yönetim yoksa kendine yazık olacak

1.Baskandan izinsiz nasil anlasdiniz?

2.zürriyetin hic bir haberine inanmiyorum

3.KAP'a neden bildirilmrdi? Görüsdük ve ya görüsüyoruz diye

bu yönetim kadrosunda da mı problem var bu adamlar açıklama yapmadan önce birbiriyle konuşmuyolar mı herkes birbirine yabancı sanki

Abdürrahim Albayrak falan konuşmasın dedikçe daha da açılıyorlar. Aynı zamanda abuk subuk söylemlerde bulunuyorlar. Birileri KAP'ın varlığından haberdar etmeli. Taraftarın beklentilerini de düşünmeli. Şu ana kadar ortalık karıştırmada 1 numaralar..

Yalan haberdir.Hürriyet'e inanmıyorum.Ayrıca Muslera geleceğine,bu kaleci gelsin daha iyi.

Yönetim birbirinden aşırı derece kopuk duruyor. Çok tutarsız acıklamalar ve davranışlar var şuana kadar. Böyle giderse büyük kazalar ve beklenmedik sonuçlar ortaya cıkabilir.

Haber doğruysa ''Bu ne biçim yönetim?'' der insanlar. Birisi diyor ankara...

Üst Alt