Albayrak açıkladı, Ünal Aysal reddetti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak açıkladı, Ünal Aysal reddetti

Abdurrahim Albayrak açıkladı Ünal Aysal reddetti

hurriyet.com.tr / ÖZEL HABER

29 Haziran 2011

Abdurrahim Albayrak'ın açıkladığı kaleci Lauro başkan Ünal Aysal'dan veto yedi.

Türkiye Futbol Federasyonu başkanlık seçimi sonrasında CNN TURK'e açıklama yapan Galatasaray Kulübü Yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Internacional forması giyen 31 yaşındaki kaleci Lauro ile anlaştıklarını söylemişti.

Ancka bu transfer Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal tarafından veto edildi. Aysal'ın, kurmaylarına "Ben taraftarlara söz verdim, bana 1. ligde oynayan ve tanınan bir kaleci getirin" dediği öğrenildi.

LUIS FABIANO GELİYOR

Bir yandan da forvet arayışlarına devam eden sarı-kırmızılı yönetimin, Brezilyalı yıldız Luis Fabiano ile her konuda anlaştığı önümüzdeki günlerde transferin resmen açıklanacağı öğrenildi.

https://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/18138016.asp?gid=381

Cevap: Albayrak açıkladı, Ünal Aysal reddetti

Kaynak az şey ama :eek:

:melek:

Tutma ihtimaline karşı :ciftetelli:

ohhh yeahhhh büyük başkan :Z18:

ayrıca;

murat_bereket Murat Bereket

Son aldığım haberlere göre Lauro olmayacak, Muslera hala Galatasaray'a en yakın kaleci adayı

Twitter

Muslera'nın menejerini yola getirmek için bu haberler çıkartılmış olabilir.

bu nasıl bir yönetimdir arkadaş herkes kafasına göre konuşuyo abdurrahim albayrak kimdir ya bu yönetimde olması bile rezalet kulüp kimlere kaldı yarabbim Ünal Aysal artık yumruğunu vurmalı bu ne Ali Dürüst ayrı konuşuyo bu ayrı konuşuyo bu kadar çift başlıları biraraya getirse olacağı budur.Haldun Üstünel gibi iş bitirici işi bilen transferden anlayan adam çıkmazmı şu takımdan Bülent tulunlara,Abdurrahimlere kaldık. Fatih Terimde gözümde futbol bilgisini bir kez daha kanıtladı sadece bazılarıyla baba oğul gibi olmakla olmuyo milli takımdada aynısını yaptı şimdide aynısını yapıyor balta,servet,zanla,ayhanla mutluluklar terime en geç devre arası bileti kesilir çünkü şu adamlarla bu takımın en az 30 gol yiyeceği kesindir hangi kaleci hangi santrafor gelirse gelsin

******** Galatasaray1905

@

@murat_bereket bilgi klupten mi?

murat_bereket Murat Bereket

@

@******** evet

Albayrak Cem Sultan stayla

AAlbayrak1905 Abdurrahim Albayrak

Cücün bana yeter belki ama hacen adamlukta seni ayaklarumun altuna alur, cignerum..

»

aalbayrak_normal.jpg

Istedığınuz kadar furin dusurin pen yıne kalkızam o beceremeduğunuz kutsal corevi en iyi şekilde bezerezgum yazuklar olsun sıze

»

aalbayrak_normal.jpg

Bak Unal penu iyi rezul edememissun demekkı suratına hala konusiyrum. sana abı diidim kardesumden kuculdun artık cözumde

»

aalbayrak_normal.jpg

Unal Baskan serefimu haysiyetimu iki paraluk ettun. Ben adam celii diim, sen istemiyrum diisun. Olmadii baskan. Bunu bana yapmayazaktun..

Böyle eski kafa yeni futbol mantalitesini kavrıyamamış insanların Galatasarayın başından defolmaları lazım (Fatih terim,adnan polat,ali dürüst,abdurrahim,bülent tulun) valla fenerde Aykut kocaman iyi bir teknik direktörmü hayır ama adam futbolu biliyor arkadaş gidiyor 21 lik dia orhan şam,sezer,serdar kesimal nerde yetenekli türk ve potansiyelli yabancıları bulup getiriyor biz hala dedelerle uğraşıyoz ujfalushi kimdir arkadaş ne verir bu takıma bu nasıl iştir forlan kimdir Drogba bi nebze ama ne verebilirki bu saatten sonra bu adamlarla takım iskeletimi kurulur şu takımın yaş ortalamasını 22 gördüğüm gün kurban kesecem arkadaş bu kadar ahmak bir araya toplanmış Galatasaray'ı batırıyor resmen Gökhan Zan ne verecek bu takıma servet ne verdide hala performans bekleniyor hakan balta geçen sene yarısını sol taraftan yedik gollerin baş tacı helal olsun valla biz 10-15 sene aynı tas aynı hamam gideriz valla helal olsun

Umarım öyledir keza bu adam gelirse Ünal Aysal'a duyulan güven azalır.Bu adam geleceğine çıksınlar oyuncu alamadık,Ufuk ve Aykut'la yola devam edeceğiz desinler daha iyi bir davranış olur.

Üst Alt