Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun"


Dobra sözler!Galatasaray Yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Ankaragücü maçı sonrası samimi açıklamalar yaptı. Can İpekçi'ye konuşan Albayrak, transfer konusunda dert yanarken, "Kime elimizi uzatsak 5'ten başlıyorlar 15'e çıkıyorlar" dedi."1-2 takviye yapmamız lazım ama bu şartlarda nasıl transfer yapacağımızı merak ediyorum"
diyerek sözlerini sürdüren Albayrak, Digiturk ve Lig TV'ye de teşekkür etti.Albayrak şunları söyledi: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun. Bu transferleri sizin katkınızla yaptığımızı kimse unutmasın"Ligtv.com.tr - VideoHaber - Dobra sözler!hala bu adam sempati duyan varmı. ilk geldiğinde de söyledim şimdide haklı çıkıyorum bu adamdan yönetici felan olmaz. ne bu ya galatasaray yöneticisine yakışıyormu böyle açıklamalar ama pardon adam takıma neşe saçıyor değilmi unutmuşum!
 
Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun".saçmalamış. bu transferleri derken yigiti kastediyo galiba cunku baska transfer yok
 
Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun".5 den başlıyorlar 15 e çıkıyorlar demişsin,neden acaba? Hiç düşündün mü? Orda burda transferden bahsetmenden dolayı olabilir mi acaba ?
 
Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun".Evet Abdurrahim Albayrak'ın neşesi yeterçatladıkapısporun yöneticisi bile böyle abuk açıklamalar yapmaz ne demek lan allah razı olsun lig tv bizim aldığımı formalar biletler nereye gidiyor bide taraftarın protesto yaptıgı bir gecede ettiği laflara bak neyse neşesi yeter reisin!
 
Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun".çatladıkapısporun yöneticisi bile böyle abuk açıklamalar yapmaz ne demek lan allah razı olsun lig tv bizim aldığımı formalar biletler nereye gidiyor bide taraftarın protesto yaptıgı bir gecede ettiği laflara bak neyse neşesi yeter reisin!

Zaten protestolar oldu diye yaptı o açıklamayı..
 
Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun".Lig Tv ye yazdığım yorumu yazayım;Bu neyin yalakalığı Sn. Albayrak? 30 kere "Allah Lig Tv den, Digiturk 'ten razı olsun"dediniz.Lig Tv yayın hakkı karşılığında ödüyor parayı, o yayını da taraftara satıyor. Yani parayı Digiturk değil, taraftar ödüyor. Siz de 3 'ün 5 'in hesabını yaparak Podolski ve Shaqiri gibi vizyon transferlere değil Riera gibi yamalarına yöneliyorsunuz.
 
Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun".Hep dedim bu adamın ne işi var yönetimde profesyonellik hakkında hiç bir bilgisi yok. Kahveden adamdan farkı yok. saçma sapan açıklamalar yazıklar olsun buynu yönetime alana!!!
 
Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun".kendi reklamını yapıyor işte bırakın gs nin adını kullansın
 
Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun".zaten bu bir döngü sansar büyüka abdülrahim albayarağı över ona haksızlık yapılıyor der onun videolarını televizyonunda gösterir abdülrahimde sansara teşekkür eder
 
Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun".Reis sen hep zıpla,alkış tut,taklalar at ama fazla yorum yapma gözünü sevim.Hele transfer muhabbeti hiç yapma.
 
Üst Alt