Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun"

Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun".

digitürk hayır kurumu mu ? sanki karşılıksız yardım ediyor kulüplere

2012 de bu zihniyet ! Pes.

Taraftar tepki gösterdi diye hemen çık araya gir. 2,5 dakikalık röportajda 5 kere Allah Lig Tv den Digiturk 'ten razı olsun de. Vallahi skandal.

Sempatik falan da ben böyle yönetici istemiyorum yahu. Ne yapacak taraftar? Türk Futbolunun içine eden, işine geldiği gibi yöneten Lig Tv 'ye boyun mu eğecek? :mad:

çatladıkapısporun yöneticisi bile böyle abuk açıklamalar yapmaz ne demek lan allah razı olsun lig tv bizim aldığımı formalar biletler nereye gidiyor bide taraftarın protesto yaptıgı bir gecede ettiği laflara bak neyse neşesi yeter reisin!

Açıklama talihsiz

Yanlış bir zaman

Düşünmeden konuşmuş

ama yine de

Abdurrahim Albayrak'ın neşesi yeter

Bu adam samimi ben yapmacık olduğunu da düşünmüyorum ama artık şunu da anladımki profesyonel olmayınca da birşey olmuyor, yine sempatik olsun ama yönetim dışında olsun, Mesela Sabri yine hem futbolcu hem taraftar olsun ama futbolculuk kısmı başka takımda olsun.

Hayır anlamadığım dediği şey doğru olsa bile ,ki değil, taraftarını karşına almamalısın .

parası olan herkesi yönetici yaparsan böyle olur,ali ağaoğlu'nu koy bu heriften iyi olmaz, nefret ediyorum.

Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun"

Ne gerek var böyle şeylere?

Zorla milletin ağzına laf vermişiz.

bizde neşe bırakmıyor ama bide çok anlarmış gibi yönetime burnunu sokuyor saçma sapan fikirleri ile kafa karıştırıyor ama neşesi yeter dimi.

Bir adam Gs için yüreğini,gururunu ortaya koyuyorsa,saygı duyarım

Tıpkı Sabri gibi,yeteneği yok,çok maçı kaybettirdi,saç baş yoldurttu

ama yüreğini ortaya koyduğundan hiçbir zaman şüphem olmadı

Ben derim ki heyecanına verin,insafsız davranmayın

Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun"

Başlarım böle iyi niyete biz burda kampanyalar yapıyoruz digitürk almayın diye adamın sölediği lafa bak bu sevda değildir ne oldum deliliğidir yalakalık sevdalılığıdır. Koskoca Galatasaray klübü yöneticisi böyle saçmalayamaz. Heyacanını yerim sen ben heyecanlanırız ama o heyecanlanamaz!!! onun görevi heyecanlanmamaktır. Derhal istifa etmelidir.

Üst Alt