Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun"

Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun"

en iyisi yönetici olarak değilde taraftar olarak desteklesin bizi

Kızmayın adama bunlar hep plansızlıktan oluyor.. Bitane basın sözcüsü belirlersin maçtan sonra sadece o konuşur diğer yöneticilere yasak getirirsin.. Bizim yönetim bunu anlayamadı bi türlü..

lig tv tribünlerden tepki gelince albayragı kullandılar. saolsun albayrakta kendini kullandırdı.

Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun".

Bir adam Gs için yüreğini,gururunu ortaya koyuyorsa,saygı duyarım

Tıpkı Sabri gibi,yeteneği yok,çok maçı kaybettirdi,saç baş yoldurttu

ama yüreğini ortaya koyduğundan hiçbir zaman şüphem olmadı

Ben derim ki heyecanına verin,insafsız davranmayın

o yüreğini konuyuyorda diğerleri koymuyormu nasıl bir yöneticilikik anlayış tarzın var? ona kalırsa bende ondan fazlasını ortaya koyarım hemde hiç para almadan ee neden ben değilimde o adam var orda? benden fazlası sadece şirket sahibi olmasımı? bu tip işlerde duygusallığa yer yok modern futbolun en büyük düşmanı aşırı gereksiz duygusallıktır. ayrıca sabri'ye taraftar yıllardır katlanıyor yüreğini ortaya koyuyormuş pehh banane takıma katkısı olmadıktan sonra.

i love you hocam. unal aysal baskanimiz bize allahin bir lütfudur. hoca gece gunduz floryada. profesyonellik 0 albayrakta

O kadar da değil de,harbi IQ konusunda sıkıntıları var orası kesin.Ama biz onu öyle sevdik,bazen böyle kendi seviyesinin altına düşse bile.Ne de olsa Sabri Saıoğlu'nun ruh ikizi.

Arkadaşım bizim burda Deli Meto var görsen çok kıral deli meli ama çok sempatik arada sokağın ortasına z.çıyo ama olsun komik sempatik. onuda yönetim kurulu üyesi yapalımk. böyle saçma şeymi olur. O Sedat bimlemle den ne farkı kaldı şimdi bu adamın ultra aslan adamsa bu adamıda istifaya davet etmelidir!!!

Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun".

o yüreğini konuyuyorda diğerleri koymuyormu nasıl bir yöneticilikik anlayış tarzın var? ona kalırsa bende ondan fazlasını ortaya koyarım hemde hiç para almadan ee neden ben değilimde o adam var orda? benden fazlası sadece şirket sahibi olmasımı? bu tip işlerde duygusallığa yer yok modern futbolun en büyük düşmanı aşırı gereksiz duygusallıktır. ayrıca sabri'ye taraftar yıllardır katlanıyor yüreğini ortaya koyuyormuş pehh banane takıma katkısı olmadıktan sonra.

tek bi kelimesine bile katılmıyorum söylediğinin kusura bakma ...

Yok o kadar değil sonuçta Albayrak'ta Galatasaray'a hayatını adayanlardan biri..

Sadece işin "açıklama" kısmını o yapmasın yeter.

Yarın bigün "Biz Mehemet Ali Aydınları,Aziz Yıldırımı Çok seviyorum I love you Mali I love you Aziz" dememesinin garantisini verebiliyomusun!!!

Bu yayın ihalesinde 1 koyup 3-5 alıyorlar. Sanki yayın ihalesini alsınlar diye kafalarına silah dayadılar.

Yarın bigün "Biz Mehemet Ali Aydınları,Aziz Yıldırımı Çok seviyorum I love you Mali I love you Aziz" dememesinin garantisini verebiliyomusun!!!

Tamam yaptığı açıklama hoş kaçmamış bizi küçük düşürücü olmuş hatta ama Albayrak'ın Galatasaray sevgisini tartışmayalım be abi.

Çok emek vermiş, vermeyede devam edeceğinden şüphe duyulmayan bi isim.

Mikrofon karşısında şansız,tecrübesiz,beceriksiz nasıl adlandırırsın bilmem, sadece orda olmaması gereken biri.

Allah Mehmet Emin Karamehmet'den de Dijitürk'ten de razı olsun..

Ligin Emlak Kralı Takımı Hangisi?

Galatasaray Kongre Üyesi olan Mehmet Emin Karamehmet'in, Fenerbahçe'nin de peşinde olduğu budeğerli mülkü, bedelsiz olarak Cim Bom'a devredeceği öğrenildi.

Tamam yaptığı açıklama hoş kaçmamış bizi küçük düşürücü olmuş hatta ama Albayrak'ın Galatasaray sevgisini tartışmayalım be abi.

Çok emek vermiş, vermeyede devam edeceğinden şüphe duyulmayan bi isim.

Mikrofon karşısında şansız,tecrübesiz,beceriksiz nasıl adlandırırsın bilmem, sadece orda olmaması gereken biri.

veremiyosun ama dimi garanti:)

bu adamın yeri tribünden baska bir yer olmamalı

Allah Mehmet Emin Karamehmet'den de Dijitürk'ten de razı olsun..

Ligin Emlak Kralı Takımı Hangisi?

Galatasaray Kongre Üyesi olan Mehmet Emin Karamehmet'in, Fenerbahçe'nin de peşinde olduğu budeğerli mülkü, bedelsiz olarak Cim Bom'a devredeceği öğrenildi.

Arkadaşım sen taraftarsın sen dersin seni kimse kale almaz ama o adamın bir sözü milyonların sözüdür. O adam çıkıpta yalakalık yapamaz!!! en fazla çıkar teşekkür eder 10 defa allah razı olsun diyemez dilencimi bu!!!

sanki babasının hayrına maç gösteriyor lig tv parasını biz veriyoz omg.

Üst Alt