Albayrak: "Emre Akbaba Galatasaray'a gelmek istiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "Emre Akbaba Galatasaray'a gelmek istiyor"

344

Galatasaray ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak düzenlenen sponsorluk anlaşması töreninde transfer döneminde adı Galatasaray ile anılan Emre Akbaba ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Albayrak: "2-3 aydan beri sevgili Hasan başkan ile birlikte, Emre Akbaba ile konuşuyoruz. Ankara'da, 1 saate yakın konuşma yaptık. Sevgili başkan bizden 7 milyon euro istedi. Son sezonu olan bir futbolcuya böyle para vermemiz mümkün olmaz. Bu rakamları biz veremeyiz. Biz buraya 100 liranın hesabını yaparak geldik, gece saat 11-12'ye kadar burada kalıyorum. Son biz 2.5 milyon Euro teklif vermiştik, 3 milyon Euro'ya çıktık. Hasan başkana 3 milyon Euro'yu önerdik, kabul etmedi.''

Futbolcu "Ben Galatasaraylıyım, Galatasaray'a gitmek istiyorum" diyor. Bugün bir görüşme daha yapacağım. Emre'nin kafasını çelmek için, 'Sen Galatasaray'a gidiyorsun ama seni Şampiyonlar Ligi'nde oynatamazlar' demişler. Öyle bir şey yoktur" dedi.

Beinsport

Emre akbaba çıkar da konuşursa bütün pürüzler çözülür ama oyuncu için de zor durum bir anda ortada bırakılabilir..

biraz güven meselesi , o duyguya sahipse zaten taraftar bağrına basar.

Üst Alt