Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor

Cevap: Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor

Haber ilk çıktığında gülüp geçiyordum ta ki Albayrak bu açıklamayı yapana kadar. Olacak iş değil.

Artık Meloya taraftar olarak ciddi bir tepki koymanın vakti geldi ve geçti bile.İlk maçında bunu görmeli ne bu ya!

Böyle birşey varsa bir dakika bile düşünmeden Melo'dan vazgeçmemiz lazım. Koskoca Galatasaray Melo'ya mı muhtaç.. Bu adamdan fayda gelmez bize.

Bu defa herkes hemfikir anlaşılan, haber gerçek ise eğer bırakın şu adamın peşini gitsin.

Bu habere mail kampanyası bile düzenlenebilir. Koskoca Galatasarayın düştüğü duruma bakın. Fatih hoca bu duruma nasıl göz yumabiliyor anlamış değilim.

Olaylar şu noktaya gelene kadar deli gibi takıma katılmasını istiyordum Melo'nun. Ama şu son 2 günden sonra gelmese de olur.. Hatta biraz daha ileri gidiyorum.. Melo gelmesin!

Koskoca Galatasaray kulubünü düşürdüğü durumlara bak!

Bu taraftar desteğini görüp, bunları kullanmak karakterli birine yakışmaz! Karaktersiz oyuncu da Galatasaray'ımıza yakışmaz zaten. :ka21:

Cevap: "Melo'nun kardeşine kulüp arıyorum"

Evlat olsa sevilmez. İnsan biraz da olsa abisine benzemez mi? Benzemiyor işte. :eek:

melo100.jpg

Can Bonomo. :asd:

Bunların hepsi melonun istekleri menajerlik şirketiyle alakalı bi durum değil. Şirket sadece istekleri açıklıyor. Benim anlamadığım Fatih hoca nasıl göz yumuyor buna.

olaya öyle bakarsak keita ile neeskens'te akrabalarını bizim alt yapıya sokmuştu abartılcak bişey yok ben menejerlik şirketinin sürekli bitmeyen taleplerine takıldım..

bu adamı sevmiyorum gelmesin dediğimde burda linç edilmekten zor kurtuldum neymiş iyi topçuymuş yemişim topçusunu bi adam basit bi topu kestiğinde dönüp maçı kurtaran golü atmış gibi hareket çekiyorsa o abartıdır yapmacıktır.tribüne oynamaktır.futbolcu tribüne neden oynar bu yüzden oynar taraftarı kandırır oyuncağı yapar sonra fahiş fiyatlara isteklere imza atar yönetime bişey demiyorum ama sinyor terim bunları biliyorsan ve halen melo gelsin demişsen sanada teesüf ediyorum bizim teenage taraftarımız adamın g...ü kaldırdı gelsinde görün sözleşmeyi imzalasın ne oynucak görürüz başımızdan atmak için üzerine para veririz bi futbolcunun avrupadan bi tane talibi çıkmıyorsa işte nedeni budur.

Üst Alt