Albayrak: "Lauro transferini doğruladı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "Lauro transferini doğruladı"

Cevap: Albayrak:Avrupa'dan önemli bir kaleci aldık

Bahsedilen kalecinin ismi Lauro Laura değil.Lauro Avrupadan değil,genç değil.

Albayrak ne dediğini bilmiyor vallahi.

Lauro ise yönetim profesyonel olmadığını kanıtladı . Lauro değisede yine aynı, aptal adamları gedirsen öyle olur. Piyasadan haberi yok, bir b.k bildikleri yok.

Nerde calzadas ve kenyon ... ?

bu arada kenyon celzedamı ne onlara noldu ya ne zaman başlıcaklar göreve offff.

Cevap: Albayrak:"Avrupa'dan önemli bir kaleci aldık"

30 yaşındaki adamı bu saatten sonra neyini geliştirecez bilmiyorum, ertem şener bile lafı geçirmiş, dünyaca ünlü yıldız dediniz taraftar şaşkın diyor, albayrak geliştireceğiz diyor..ağlasakmı, gülsekmi..

Beni de alın Abdürrahim abi Galatasaray'a.

Hem ucuzum , hem gelişime açıgım, hemde Lauro dan daha yakınım Avrupa'ya... (Adana) :D

Benim bildiğim yetiştirmek için 18-22 yaş arası transfer yapılır. Adam 30 yaşında yetiştirmek için almışız. Gerçekten ilginç.

Her zaman söylerim. Ne kadar para var transfer için? Atıyorum 30 ml. 4 tane adam al. Kaleci- önlibero - stoper- sağ açık. Her birine 7-8 mil. bonservis ver transferi kapat. Bu nedir Allah aşkına ya.

Çok yazık...Kuşların bizle nasıl alay edeceğini düşünün...Buffon dedik,muslera dedik ...gelene bak :/ Bursa bile daha iyi kaleci aldı.

Üst Alt