Albers: "Galatasaray'la konuşup ortak bir karar alacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albers: "Galatasaray'la konuşup ortak bir karar alacağız"

fft226_mf8296048.Jpeg

AJANSSPOR-
İtalyan basınında Sampdoria'ya transferi gündemde olan Wesley Sneijder'le ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Öte yandan Sneijder'in menajeri Guido Albers'ten de flaş sözler geldi...

Sport Mediaset'in haberine göre Sampdoria, Sneijder transferinden vazgeçti. Sportif direktör Osti ile teknik direktör Giampaolo'nun taktik, yaş, uyum ve güçlü karakteri nedeniyle soyunma odasında problem çıkarma olasılığına gibi sebeplerden dolayı Sneijder transferi veto ettikleri belirtiliyor.

Öte yandan Sneijder'in menajeri Guido Albers, Tuttomercato'ya özel bir röportaj verdi. Henüz biten bir durum olmadığının altını çizen Albers, "Dün sadece Roma'da bir görüşme gerçekleştirdik" dedi.

Sneijder'in bu transfer hakkında ne düşündüğüyle ilgili gelen soruyu da cevaplandıran Albers, "Çok önemli bir tarihi olan bir kulüpten bahsediyoruz. Wes İtalya'yı seviyor. Sampdoria iyi bir seçenek. Ama tekrar ediyorum şu ana kadar biten bir şey yok" ifadelerini kullandı.

Sneijder'in sonraki adımlarını da sıralayan Albers, ilk önce İstanbul'a gideceklerini belirtti: "Wes tatilini bitirdikten sonra İstanbul'a gidecek. Ancak o zaman Galatasaray'ın kararını anlayacağız. Onlarla konuşup ortak bir karar alacağız. Eğer bir veda kararı alınırsa Serie A'nın Wes için önemli bir seçenek olduğunu saklayamam. Sneijder İtalyan liginde çok güzel anılar yaşadı."

Albers, "Sampdoria ile ikinci bir görüşme gerçekleşecek mi?" şeklinde gelen soruyu ise şöyle cevapladı: "Eğer istiyorlarsa bizi nerede bulacaklarını biliyorlar."

De Jong' la birlikte tertipledikleri toplantılarla takımı örgütlemek suretiyle Tudor' u yemeye çalıştılar. De Jong' un ''25 kişi gitmez, 1 kişi gider'' küstahlığı bu toplantıların yansımasıdır, o konuşma esnasında da baş destekçisi Sneijder olmuş zaten. Bu dediklerim yalanlanmadı, muhtelif kanallardan doğrulandı hatta...

Başkan ''Tudor kalacak, gerekirse hepinizi gönderirim'' dedikten sonra olay bitmiştir. Tudor tercihinin çok doğru olduğunu iddia edemem, zaman gösterecek. Başarılı olmasını çok istiyorum. Şu ana kadar atılan adımlar da ümit vaad ediyor; o gönderilmiş olsa yerine gelecek kişinin ''Kadro o kadar da kötü değil aslında'' minvalinde işbilenlik yapması ve neşter yerine konservatif hamlelerle idare etme ihtimali her şeyi bitirirdi...

Darbe girişimi başarıya ulaşırsa, failleri kahraman olur; başarısızlıkla sonuçlanırsa da hain. Hayatın her alanında şaşmaz bir kuraldır. Bu saatten sonra Tudor-Sneijder birlikteliğinden hayır gelmez, nokta...

Buyurunuz sayın Ömer Tuğrul Yılmazer...

De Jong' la birlikte tertipledikleri toplantılarla takımı örgütlemek suretiyle Tudor' u yemeye çalıştılar. De Jong' un ''25 kişi gitmez, 1 kişi gider'' küstahlığı bu toplantıların yansımasıdır, o konuşma esnasında da baş destekçisi Sneijder olmuş zaten. Bu dediklerim yalanlanmadı, muhtelif kanallardan doğrulandı hatta...

Başkan ''Tudor kalacak, gerekirse hepinizi gönderirim'' dedikten sonra olay bitmiştir. Tudor tercihinin çok doğru olduğunu iddia edemem, zaman gösterecek. Başarılı olmasını çok istiyorum. Şu ana kadar atılan adımlar da ümit vaad ediyor; o gönderilmiş olsa yerine gelecek kişinin ''Kadro o kadar da kötü değil aslında'' minvalinde işbilenlik yapması ve neşter yerine konservatif hamlelerle idare etme ihtimali her şeyi bitirirdi...

Darbe girişimi başarıya ulaşırsa, failleri kahraman olur; başarısızlıkla sonuçlanırsa da hain. Hayatın her alanında şaşmaz bir kuraldır. Bu saatten sonra Tudor-Sneijder birlikteliğinden hayır gelmez, nokta...

Buyurunuz sayın @Ömer Tuğrul Yılmazer...

Ömer duygusallik icinde bogulmus sayin canaslan. Sneijder´in kalmasi, Galatasaray´in basarisindan artik cok daha önemli.

Buyurunuz sayın @Ömer Tuğrul Yılmazer...

Öncelikle nöbette son mesajım demiştin ama ismimi mentionladığın için ve sen olduğun için bir cevap atayım. Orda da belirttiğim gibi Sneijder ile ilgili eleştirlerin haklı olduğu yerlerden daha çok yalan ve yanlışa dayalı bilgiler üzerinden linci var. Sen böyle birşey yapıyorsun demiyorum ama mesela hemen bir yanlışı düzelteyim. Benim okuduğum, gördüğüm kadarıyla Sneijder orada De Jong'un cümlelerine destek olmuyor. Sadece iptal edilen pazartesi izni için itiraz ediyor. Aynı zamanda o maçta oynatılmamasıyla ilgili bir sıkıntısı var.Bunu Quaresma yapınca çok muhteşem, oynama isteği filan deniyorya o durum işte. Haklı mı değil mi Sneijder tartışılır ama hayatındaki tüm kulülerde muhtemelen kazanssa da kaybetse de pek olağanüstü durumalr yaşamadan daha profesyonel ve rahatça hayatına devame den Hollandalı için bu anlaşılır bir durum olsa gerek. Yönetmek bu kadar zor değildir diye tahmin ediyorum.

Hatırlarsanız Hamza ile de arası sorunlu denmişti, üstelik Hamzaoğlu bize gelmeden önce Sneijder'e sallamış biriydi ve buna rağmen O'nunla bile hiç bir sorun yaşamadı. Hamza görevden ayrıldıktan sonra bile Sneijder'in profesyonelliğini övdü. Şimdi neden yapsın? Ayrıca devre arasından hatta belki sezon başından bu yana mobbing ile takımdan gönderilmeye çalışılan bir adamdan bahsediyoruz.

beIN Sports, Soyunma Odasında Neler Konuşulduğunu Açıkladı!

Öncelikle nöbette son mesajım demiştin ama ismimi mentionladığın için ve sen olduğun için bir cevap atayım. Orda da belirttiğim gibi Sneijder ile ilgili eleştirlerin haklı olduğu yerlerden daha çok yalan ve yanlışa dayalı bilgiler üzerinden linci var. Sen böyle birşey yapıyorsun demiyorum ama mesela hemen bir yanlışı düzelteyim. Benim okuduğum, gördüğüm kadarıyla Sneijder orada De Jong'un cümlelerine destek olmuyor. Sadece iptal edilen pazartesi izni için itiraz ediyor. Aynı zamanda o maçta oynatılmamasıyla ilgili bir sıkıntısı var.Bunu Quaresma yapınca çok muhteşem, oynama isteği filan deniyorya o durum işte. Haklı mı değil mi Sneijder tartışılır ama hayatındaki tüm kulülerde muhtemelen kazanssa da kaybetse de pek olağanüstü durumalr yaşamadan daha profesyonel ve rahatça hayatına devame den Hollandalı için bu anlaşılır bir durum olsa gerek. Yönetmek bu kadar zor değildir diye tahmin ediyorum.

Hatırlarsanız Hamza ile de arası sorunlu denmişti, üstelik Hamzaoğlu bize gelmeden önce Sneijder'e sallamış biriydi ve buna rağmen O'nunla bile hiç bir sorun yaşamadı. Hamza görevden ayrıldıktan sonra bile Sneijder'in profesyonelliğini övdü. Şimdi neden yapsın? Ayrıca devre arasından hatta belki sezon başından bu yana mobbing ile takımdan gönderilmeye çalışılan bir adamdan bahsediyoruz.

beIN Sports, Soyunma Odasında Neler Konuşulduğunu Açıkladı!

O macta 90 dakika sahadaydi yalniz

Kasimpasa'ya 1-3 kaybettigimiz Mac,golu de Sneijder atmisti .

Vasıfsız yönetim ve köylü Tudor adam gibi konuşarak "seninle yollarımızı ayırmak" istiyoruz diyeceğine paso arkasından iş çevirdiler, medyaya yalan yanlış haber yaptırdılar, resmen mobbing uyguladılar.

O yüzden Wesley "bir yere gitmiyorum, çatır çatır paramı da alırım" dese kimse bir şey diyemez!

Yine de inşallah kalır ve oynar. Ligde de Avrupada da takımı en yukarılara taşıyıp para, performans ve yaş muhabbeti yapanlara kapakları takar.

Üst Alt