Albert Roca Pujol | Kondisyoner


Rijkaard ile birlikte çalışan, Galatasaray'ımızın yeni kondisyoneri.20 Ekim 1962 Barselona doğumludur.

  • Bachelor of Science in Physical Education and Sport
  • Master of High Performance
  • Specialist in Sports Psychology.
  • At postgraduate Rehabilitation Effort

geçmişinde çalışmaları ve eğitimleri vardır.
 
Cevap: Albert Roca Pujol l KondisyonerMelih abinin sitesinde birisi yazmis.Melih Abi,Basın özellikle Rijkaard’ tan başını kaldırıp Neeskens’ i araştırmaya başlamışken, ben de yeni kondüiyonerimiz Albert Roca Pujol’u araştırmaya devam ediyorum. (Geçen sene takımın berbat kondisyonunundan sonra Pujol’un özellikle araştırılması gerektiğini düşündüm.) 6 sene Barcelona’ da çalışmış kendisi. Bir blogu (web sitesi de denilebilir) var. O blogunda kendi antrenman tekniğini pdf dosyası haline getirmiş. İspanyolca bir belge olmasına rağmen resimlerle kendi antreman tekniğini anlatmış. Bana hayli ilginç geldi. Yaklaşık 70 sayfalık bir doküman. GSTV’de Rijkaard, Neeskens ve Pujol’ün tesisleri gezerken not aldıklarını gördüm. Özellikle de Pujol sürekli not alıp, bir takım isteklerde bulunmuş. https://www.albertroca.com Bu yeni kondisyonerimizin web sitesi. https://www.albertroca.com/wp-content...lbert-roca.pdf

asy.net'ten
 
Cevap: Albert Roca Pujol l KondisyonerVay anasını sayın seyirciler,bildiğin tüm teknik kadro yenilendi...Hakkaten güzel şeyler oluyor takımda.
 
Cevap: Albert Roca Pujol l KondisyonerMerhaba Albert abi,umarım başarılı olursun iyi çalıştırırsın takımı :D
 
Cevap: Albert Roca Pujol l KondisyonerTürk takımlarının en önemli eksiği bence kondisyon. Yoğun maç trafiğini kaldıramıyoruz. Geçen sene Hamburga bu yüzden elendiğimize eminim. 3 farklı alanda mücadele veriyoruz. Fortis, Uefa Av.Ligi, Turkcell Süper Lig... Kondisyon gerçekten çok önemli. Bu yüzden yeni kondisyonerimizi başarılı olmasını çok istiyorum. Rijkaard güvenip takıma aldıysa iyidir diye seviniyorum.
 
Cevap: Albert Roca Pujol l Kondisyonerteknik ekibin tesislerdeki ilk gün görünteleri verildi mi Gstv de bilen varmı?videosunu falan bulamadım ben
 
Cevap: Albert Roca Pujol l KondisyonerImagen%20237.jpg


albert-roca-cristiano-ronaldo-puyol-022.jpg


albert-roca-etoo-013.jpg


albert-roca-thierry-henry-026.jpg


reajustado_albert-fcbarcelona-013.jpg


reajustado_albert-fcbarcelona-033.jpg
 
Cevap: Albert Roca Pujol l KondisyonerRoca hakkında bilinmeyenler !'!!Melih abinin sitesinde birisi yazmis.

Melih Abi,Basın özellikle Rijkaard’ tan başını kaldırıp Neeskens’ i araştırmaya başlamışken, ben de yeni kondüiyonerimiz Albert Roca Pujol’u araştırmaya devam ediyorum. (Geçen sene takımın berbat kondisyonunundan sonra Pujol’un özellikle araştırılması gerektiğini düşündüm.) 6 sene Barcelona’ da çalışmış kendisi. Bir blogu (web sitesi de denilebilir) var. O blogunda kendi antrenman tekniğini pdf dosyası haline getirmiş. İspanyolca bir belge olmasına rağmen resimlerle kendi antreman tekniğini anlatmış. Bana hayli ilginç geldi. Yaklaşık 70 sayfalık bir doküman. GSTV’de Rijkaard, Neeskens ve Pujol’ün tesisleri gezerken not aldıklarını gördüm. Özellikle de Pujol sürekli not alıp, bir takım isteklerde bulunmuş. https://www.albertroca.com Bu yeni kondisyonerimizin web sitesi. https://www.albertroca.com/wp-content...lbert-roca.pdf
 
Cevap: Albert Roca Pujol l Kondisyonerİyi bir kondisyoner (Ör.: Koch) vasat bir antrenörü bile (Ör.: Daum) başarılı kılabiliyorken, Rijkaard, Neekens ve Roca Pujol üçlüsü ekstra müthiş bir üçlü oldu.Turnayı gözünden vurduğumuzun resmidir.;):)
 
Cevap: Albert Roca Pujol l KondisyonerHakikaten acayip şeyler oluyor takımda. Hadi hayırlısı...

İnş seneye sakatlık olmadan bir sezon geçiririz...
 
Cevap: Albert Roca Pujol l KondisyonerCiddi derecede iyi çalışmalar oluyor takımda bravo :):).Hocam Hoşgeldin,Başarılar ;);):).
 
Cevap: Albert Roca Pujol l KondisyonerYeni bir dönem açılıyor gibi Galatasaray'da.Öyle hissediyorum.Hayırlı olsun kondisyonerimiz.
 
Cevap: Albert Roca Pujol l KondisyonerEllerine iyi malzemeyi de verdiğiniz zaman muhteşem şeyler yapabilecek teknik kadro kuruldu.

Seneye lig tv mi alsam eve,Galatasarayın maçlarını izlemeye doyamayacaz heralde :)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt