Alberto Bartali | Kondisyoner - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Acemi kondisyonerle olmaz diyorduk. Fatih hocaya benim eleştirim en çok bu yöndeydi. Kendisi hemen hatasından döndü.

Umuyorum eski kondisyoner yasin küçük hala teknik ekiptedir. Bartali'den deneyim kazanmasını isterim. Sonuçta teknik ekip için eleman kolay yetişmiyor.

İlk yarıda 60'dan sonra nefesi biten, dandirik rakiplere 2 farklardan içerde-dışarda puanlar veren Galatasaray, baharın ilk pastırma sıcaklarında, şampiyonluk yarışında 2 maçı devreye geride girip çevirerek şampiyon olan Galatasaray. İlk yarıyla-ikinci yarıyı yakından takip eden herkes için gizli kahramandan fazlası oldu. Takımdaki inanılmaz fiziksel yükselme gizli kalmaktan ziyade ayyuka çıktı zaten. Bartali'den örnek olarak başlayıp Galatasaray'ın her pozisyonunda doğru profesyonelleri görürüz bundan sonra inşallah. Sağolasın Ranieri reis.

Sezon ortası kondisyonermi getirilir?getirilse bile ne katkısı olur.... bay terim sezon öncesi hazırlık kampında takımı saldım cayıra demiş ve bunun sonundada takımı bitikleri oynayınca şimdi utanmadan göz boyamak için kondisyoner getiriyor,gelen kondisyoner hiç bir nane yapamaz,yükleme yapsa bitik oyuncular hepden biter dolayısı ile sırf bu kondisyoner transferi bile bay terimin artık modern futboldan bihaber bir futbol emeklisi oldugunun kanıtıdır...

Terim düşmanlığı ile yapılan bu yorumla futboldan da forumdan da emekli olması gerekenler gayet belli an itibariyle..

Hatanin neresinden dönülse kardir.

Keske sezon ortasi degil de sezon öncesi adam akilli bir kondisyoner getirseydik bu kadar sakatliklarla ugrasmazdik. Ama sonuc olarak devre arasinda bu degisime gidilmesi bile cok etkili oldu.

Buradan sonra önemli olan bu yaz kampinda takimi affedersiniz essek gibi calistirmak. Gecen yaz dönemi kampi gibi laylaylom gecirmemeliyiz yine. Bartali ye cok is düsüyor.

Üst Alt