Alberto Bartali | Kondisyoner - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyuncular kumda idman yapıyor, dağ tepe tırmanıyor, çok iyi yükleme yapıldı deniyordu aynı tas aynı hamam devam ediyor.

Ne iş? Çok umutluydum o haberleri okuduğumda. Maalesef fos çıkmış görünüyor.

Bize gelen profesyoneller bile en fazla 6 ay dayanıyor.
Sonra onlar da ortamı görünce salıyor.
Bir enayi ben miyim diye

Terim istifa!

Bu adam hala takımın başında eminiz değil mi ?

Futbolcuların kondisyonu berbat durumda-fizik olarak hiç iyi değiller-bir ton sakat verdik sezon başından beri

Takımın kondisyoneri olmasa antrenmanlarda kendi kendine takılsalar bundan daha kötü olmazdı herhalde

ihaleyi buna bırakmak doğru olmaz.

çoğu oyuncumuz fiziksel olarak bitmiş vaziyette. emekli olmaları gerekirken devam ediyorlar oynamaya. bu oyunculara ne kadar yükleme yaparsanız yapın işe yaramaz, en modern teknikleri kullanın yine fayda etmez.

Herif İtalyan diye kimse bir şey demiyor ama yaşanan olumsuzluklarda payı büyük oranda vardır

13 tane maça çıkmışın 12 tanesinde ilk yarıda gol yememişsin ama ne hikmetse son dakikalarda hep puan kaybı..

Bir oyuncu sakatlanıyor aylarca ortalık da gözükmüyor

Güya komando eğitimi veriyormuş tüküreyim öyle eğitime ya.

Manciniyi sevmem ama bana göre Piri de dahil en sağlam kondisyoner onunki idi

carminati galatasaray ile ilgili görsel sonucu

Ivan Carminati - Teknik Direktör profili > Baktım bu herifmiş

Herif İtalyan diye kimse bir şey demiyor ama yaşanan olumsuzluklarda payı büyük oranda vardır

13 tane maça çıkmışın 12 tanesinde ilk yarıda gol yememişsin ama ne hikmetse son dakikalarda hep puan kaybı..

Bir oyuncu sakatlanıyor aylarca ortalık da gözükmüyor

Güya komando eğitimi veriyormuş tüküreyim öyle eğitime ya.

Manciniyi sevmem ama bana göre Piri de dahil en sağlam kondisyoner onunki idi

carminati galatasaray ile ilgili görsel sonucu

Ivan Carminati - Teknik Direktör profili > Baktım bu herifmiş
mancinin takimlari zaten fizik olarak topclass hep. Ama bartali kötü felan degil. bugünde kondisyonluk problemi pek yasamadik

Üst Alt