Alberto Bartali | Kondisyoner - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Terim'i kovdu topçuları kovamadı,paralarını isterlerdi.
O halde koca Galatasaray kulübü başkanı üç beş topçunun oyuncağı olmuş. Bu benim yukarıda gösterdiğim sebepleri haklı kılıyor. İlk dönemi ne kadar başarılı ise, ikinci dönemi o kadar rezil idi. Sonunda baktı olmayacak kaçtı gitti. Şu anda bu potansiyeli Fikret Orman sergiliyor. Oda bir seneye kalmaz kaçıp gidecek. Türkiye'de maalesef medya ve reklam pohpohlaması insanların hoşuna gidiyor. Her başarılı olan dağları ben yarattım egosuna yenik düşüyor. Aslında bu hiç bir halta yaramayan insanlara, bizim insanlarımızın verdiği gereksiz ve haddi aşan destekten kaynaklanıyor. Umarım düzelebiliriz.

O halde koca Galatasaray kulübü başkanı üç beş topçunun oyuncağı olmuş. Bu benim yukarıda gösterdiğim sebepleri haklı kılıyor. İlk dönemi ne kadar başarılı ise, ikinci dönemi o kadar rezil idi. Sonunda baktı olmayacak kaçtı gitti. Şu anda bu potansiyeli Fikret Orman sergiliyor. Oda bir seneye kalmaz kaçıp gidecek. Türkiye'de maalesef medya ve reklam pohpohlaması insanların hoşuna gidiyor. Her başarılı olan dağları ben yarattım egosuna yenik düşüyor. Aslında bu hiç bir halta yaramayan insanlara, bizim insanlarımızın verdiği gereksiz ve haddi aşan destekten kaynaklanıyor. Umarım düzelebiliriz.

Senin gibi sosyalist enternasyonal bir insanın bir başka enternasyonal olan Aysal başkanı sevmemesi beni üzüyor.

Gscimbom'un öngörülü üyelerinin yine haklı çıkması olayıdır. Fatih Terim şuradan ekibine danışmanlık ve eksiklikleri giderecek bir kaç eleştirmen getirse ne kadar güzel olur. Tespitlerimizin en büyüklerinden birinin Teknik ekip tarafından görülmesi çok iyi oldu. Adamcılığın yerini profesyonelliğe bir bırakabilsek çok başarılı oluruz.

Bu reis birde profesör mü ?

Adsız.png

Altında da Metodoloji sorumlusu diyor.

bkz(Metodoloji) Yöntem bilimi ya da metodoloji, belirli bir alanda kullanılan bütün metotlar; geniş anlamı ile metotların bilim ve felsefesi olarak açıklanabilir.

İşini hakkıyla yapan birisine benziyor ... :sneaky:(y)

Gscimbom'un öngörülü üyelerinin yine haklı çıkması olayıdır. Fatih Terim şuradan ekibine danışmanlık ve eksiklikleri giderecek bir kaç eleştirmen getirse ne kadar güzel olur. Tespitlerimizin en büyüklerinden birinin Teknik ekip tarafından görülmesi çok iyi oldu. Adamcılığın yerini profesyonelliğe bir bırakabilsek çok başarılı oluruz.
Gerçek sevdalıları böyle oluyor hele bide aklı selim se

Galatasaray Düşmanlarının .........

CLUBS:
US PONTEDERA
AC SIENA
AC FIORENTINA
US AVELLINO
SSC NAPOLI
SPAL
VIDEOTON
OGC NICE
US LECCE
CALCIO CATANIA
FC ZENIT
UC SAMPDORIA

TITOLI SPORTIVI:

- Promozione C2-C1 1993/94 US PONTEDERA

- 44* torneo internazionale Viareggio 1992 AC FIORENTINA

- PROMOZIONE ligue 1 2001/2002 OGC NICE

- PROMOZIONE in serie A
AC SIENA 2002/2003

- Campione di Russia 2010 e 2011/2012 FC ZENIT

- Coppa di Russia 2010 FC ZENIT

- Supercoppa di Russia 2011
FC ZENIT

Güzel hamle. Keşke yardımcılarda böyle profesyonel, işi bilen insanlardan seçilse. Kalite her zaman başarıyı getirir.

.,..
4d8e77ac3d18161904f28d803f5e5983.jpg

Galatasaray Düşmanlarının .........
Alberto nun profilini de at

alberto bartali,alessandro innocenti hangisi geldi çözemedim kondisyoner,kaleci antrenörü gibi teknik ekip personelleri konusunda detaylı bilgisi olan var mı bilemem ama tek bildiğim fm oynarken italyan kondisyonerler en iyilerdi aslında teknik ekip olarak genelde iyilerdi...

Hoca taraftarın beklentilerinin farkında, bizim isteklerimizi de hesaba katıyor kesinlikle.
"Takımın kondisyonunda problem yok, son maçlarda şu kadar koşmuşuz" demişti. O anki ekibini suçlamamak adına böyle bir şey demiş olabilir ama pek hocanın tarzı değil. Yine de bu sorunun fark edilip aksiyon alınması güzel.

Üst Alt