Alberto Bartali | Kondisyoner - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bunlar medeniyetten profdan falan anlamaz bu ekibe bi adet doctore lazımdı. bak bakalım ozaman 90dk de kaç km kosuyorlar
1546772266417.png

Sezon ortası kondisyonermi getirilir?getirilse bile ne katkısı olur.... bay terim sezon öncesi hazırlık kampında takımı saldım cayıra demiş ve bunun sonundada takımı bitikleri oynayınca şimdi utanmadan göz boyamak için kondisyoner getiriyor,gelen kondisyoner hiç bir nane yapamaz,yükleme yapsa bitik oyuncular hepden biter dolayısı ile sırf bu kondisyoner transferi bile bay terimin artık modern futboldan bihaber bir futbol emeklisi oldugunun kanıtıdır...

Sezon ortası kondisyonermi getirilir?getirilse bile ne katkısı olur.... bay terim sezon öncesi hazırlık kampında takımı saldım cayıra demiş ve bunun sonundada takımı bitikleri oynayınca şimdi utanmadan göz boyamak için kondisyoner getiriyor,gelen kondisyoner hiç bir nane yapamaz,yükleme yapsa bitik oyuncular hepden biter dolayısı ile sırf bu kondisyoner transferi bile bay terimin artık modern futboldan bihaber bir futbol emeklisi oldugunun kanıtıdır...

Bir seyi de begen hirbullah

Benim gözümde takımın en büyük sıkıntısı bu kondisyon / fizik olayımız. İnşallah artık bu sorunları çözecek takım kondisyonunu üst seviyeye çıkaracak birisi olur. STSL 'de başarının anahtarı buradan geçiyor

Genel olarak İtalyanların disiplini taktik bilgisi üst seviyede olur. Çalışmadığı yer kalmamış uzun yıllardır bu işin içinde inşallah bu tecrübesinden en iyi şekilde yararlanabiliriz

Ligin ikinci yarısına tabanca gibi gireriz umarım ...

Öyle olmuyor bu işler,bay terimde aynen sizin gibi düsündügü icin işi bilenler bay terime gülüp geçiyor,sezon öncesi kampda gerekli yüklemeler yapılmaz ise sezon arasındaki yüklemede oyuncular dahada biter.... bay terimin torun sevmesi gerekirken Galatasarayı nasıl batırdığının delilleridir hep bu komik eylemler.

Üst Alt