Alberto Bartali | Kondisyoner - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen önce benim yazdıklarımı iyi oku ondan sonra kimin kıvırdığını konusalım
Okudum merak etme. İlk saldırında net şekilde takım yamulur bile demişsin devre arasında kondisyon yüklemesi olursa diye.
Sonra kıvırmaya başladın işte.

Neyse seninle uğraşamam açıkçası ve çokta fifi bir durum aslında. Böyle önemsiz bir konunun yeterince heyecan yaptığıma inanıyorum.

Hayırlı forumlar sana bay ermiş renktaşım.

Okudum merak etme. İlk saldırında net şekilde takım yamulur bile demişsin devre arasında kondisyon yüklemesi olursa diye.
Sonra kıvırmaya başladın işte.

Neyse seninle uğraşamam açıkçası ve çokta fifi bir durum aslında. Böyle önemsiz bir konunun yeterince heyecan yaptığıma inanıyorum.

Hayırlı forumlar sana bay ermiş renktaşım.

okumak,okuduğunu anlamak modern eğitimin en önemli olgusudur,görüyorumki zatınız acınacak durumdasınız bu konuda.devre arası kondisyon yüklemesi YAZ DÖNEMİ gibi yapılırsa takım bunu kaldıramaz dolayısı ile devre arasını yeni kondisyonerin katkısı sınırlı ölcüde olur lafını anlamayan zatınıza cevap vermek bile aslında gereksiz..

73eb175e6fa549d397789821eff0b0a1.jpeg

Erzurum maçında koşu mesafesinde çok geride kalmıştık.

Havanın etkisi büyük tabi ki. Ama deplasmanda da koşu mesafeleri istenilen seviyede değil.

Bambaşka bir takım oluyoruz deplasmanlarda.

Önümüzdeki sezon için İtalyan kondisyoner takımda kalır ve yeni oyuncularımızla birlikte çok daha iyi bir takım olacağız.

Üst Alt