# Alberto Gilardino - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alberto Gilardino

Cevap: # Alberto Gilardino

Alacaksınız Mevlütü alın eyyy iş bilmez yöneticiler..

İki tane üst düzey orta saha alın ,başka transferde yapmayın hepsinden iyi....

Gilardino bence de çok zor gelse müthiş olur. Benim gözümde dünyanın sayılı forvetlerinden biridir.

Vay vay vay vay ne çok Gilardino hayranı varmış buralarda...Ne Gilardino'ymuş arkadaş...

Bize başka adamı Gilardino diye izlettiriyorlar galiba...:haha:

italya gibi bir ligde her sezon 15 golün altina düsmüyor.bence haber yalan ama dogru ise süper olur :)

Vay vay vay vay ne çok Gilardino hayranı varmış buralarda...Ne Gilardino'ymuş arkadaş...

Bize başka adamı Gilardino diye izlettiriyorlar galiba...:haha:

Gilardino bizim ligde kaçan topları kaçıran forvetle birlikte içeri sokar kusura bakma ama :) İtalya liginde istikrarlı şekilde bu kadar gol atmak kolay değil

Yav bırakın bu işleri...Adama her maç 5-6 net pozisyon hazırlıyorlar bir tanesini atıyor atamıyor...

Eyvallah sezgileri çok iyi ama onun yerinde ayağı biraz düzgün bir adam olsun onun attığının 2 katını atar...

Uğur Doğan kardeşim önce maçları takip edelim, sonra futbolcu avukatlığı yapalım... Kaldı ki yorumlarımı yaparken senden takdir almalıyım gibi bir endişe taşımıyorum, onun için saygı sınırlarını zorlayıp aşağıya inmek zorunda bırakmazsan beni çok memnun olurum...:D

Yav bırakın bu işleri...Adama her maç 5-6 net pozisyon hazırlıyorlar bir tanesini atıyor atamıyor...

Eyvallah sezgileri çok iyi ama onun yerinde ayağı biraz düzgün bir adam olsun onun attığının 2 katını atar...

Uğur Doğan kardeşim önce maçları takip edelim, sonra futbolcu avukatlığı yapalım... Kaldı ki yorumlarımı yaparken senden takdir almalıyım gibi bir endişe taşımıyorum, onun için saygı sınırlarını zorlayıp aşağıya inmek zorunda bırakmazsan beni çok memnun olurum...:D

Önceden bu forumda Sergen zeren denen biri vardı.Onu hatırlattın bana

Gilardinonun so uc senesi, ve attigi goller.

2008–09 46 25

2009–10 48 19

2010–11 36 12

Verdigin paraya degmez. Aldiktan sonra geri satma imkanin yok.

Üst Alt