Aleix Vidal, Kararını Vermek İçin Süre İstedi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aleix Vidal, Kararını Vermek İçin Süre İstedi!

galatasaray-in-gundeminde-olan-vidal-in-barcelona-dan-ayrilmasi-kesinlesti-8262583.Jpeg

Galatasaray'ın transferdeki önemli hedeflerinden biri Barcelona forması giyen Aleix Vidal. Teknik direktör Riekerink'in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Barcelona'dan Aleix Vidal'e talip oldu.

Oyuncu ile temasa geçen sarı-kırmızılılar, transferde aşama kaydetmişti. Ancak İstanbul'da yılbaşı gecesi meydana gelen terör olayları nedeniyle Vidal, kararını vermek için biraz süre istedi.

Sarı-kırmızılı yetkililere, İstanbul'daki olaylardan etkilendiğini söyleyen Vidal, "Bana biraz süre verin. Bu konuyu düşünmek istiyorum, transferim ile alakalı en doğru kararı vermem için biraz zamana ihtiyacım var" dediği öğrenildi. Sarı-kırmızılıların sağ bek ve sağ açıkta faydalanmak istediği Vidal, bu sezon Barcelona'da çok az süre aldı. İspanyol futbolcu 5 maçta forma giyip 1 sarı kart gördü.

NTV Spor

PORTAL HABERİ

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sağ bek için iyi gider. Çok mu üst düzey. Hayır ama temposu olan biri, ve bizim ligimizin zeka seviyesi oldukça düşük.

Aklıma geçen sene Galatasaray taraftarını RTleyen Thomas Meunier geldi. Adam bizim taraftarla dalga geçiyordu resmen. Herif şimdi dünyanın en iyi 5-6 bekinden biri. :D

Ben o kadar diyorum bu tip oyuncular sosyal medyasinda takipci kasmak icin butun takimlarin ismini yazarlar. Ama bizim taraftarda cok saf. Suanda Alex Vidal'in en cok takipcisi Galatasaray taraftaridir. Adam takipci patlamasi yasadi.

Bu transferi "bitirecek" adamlar sirasiyla Dursun, onun sahtekar kardesi, Levent ve yillardir hic bir halta yaramayan ama bedavaya tüm Avrupa ülkelerini gezen Cenk Ergün.

Bunu da göz önünde bulundurmanizi isterim.

Ben o kadar diyorum bu tip oyuncular sosyal medyasinda takipci kasmak icin butun takimlarin ismini yazarlar. Ama bizim taraftarda cok saf. Suanda Alex Vidal'in en cok takipcisi Galatasaray taraftaridir. Adam takipci patlamasi yasadi.

Zaten bir Araplar bir de biz. Takipçi için daha iyi yerler yok. Twitterda Bayernden iki kat fazla takipçimiz var.

Boş işlerde dünya markasıyız. :D

Üst Alt