# Aleksandr Golovin - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Aleksandr Golovin

Mısır yenerlerse yine başrolde kendisi olursa piyasası yükselir baya öyle 1 madde sıkıntı olmuş takımı için
trez konusunda da, kasımpaşanın sıkıntısı bize ilaç olsun.. diyecem ama o zamanda daha da inat ederler kira konusunda...
kasımpaşa kiralamaya razı olsun diye biraz zayıf kalsa; bu seferde biz acaba demeye başlarız vallah.
Puffffff....

sortitoutsi - Football Manager Fansite

Şu siteden en son databasesini indirdim güncel kadroları felan gün gün ekliyorlar orada 15 milyon var gözüküyordu da,Chelsea 1 sene önceden 15 milyon avro ödemeye hazır vb haberler var bilemedim

Juventus yakın temastaymış herifler piyasada orta saha bırakmayacak anlaşıldı bakalım ne kadara gidecek
Transfermarkt 6 haziranda 18 m olarak güncellemiş gruptan çıkarlarsa değeri 30 u geçer ama 15 e transfer olursa cska için fazia 1 hamle olur :D

trez konusunda da, kasımpaşanın sıkıntısı bize ilaç olsun.. diyecem ama o zamanda daha da inat ederler kira konusunda...
kasımpaşa kiralamaya razı olsun diye biraz zayıf kalsa; bu seferde biz acaba demeye başlarız vallah.
Puffffff....
Mısır isterse -50 avaraj yapsın kasımpaşa bizden 5myi alır yada takas vs. olur

fesih bedelini öder ödemesine de rus dopçular genelde keyfe keder oluyor çıkmıyorlar ülke dışına
yahut kulübünün daha fazla para kazanması için gitmez 15e

teorilerim bunlar ellam

Hafızam beni yanıltmıyorsa onun vurduğu toplar kaleciden sekti yakın mesafeden tamamladılar diye hatırlıyorum hatta maç başlığında Hidayet Sarıdağ ile keşke bizde de böyle şut çeken oyuncular olsa diye konuşmuştuk :D
Aynen aynen.Hatta ondan acaba Chanov mu dedim.Aklımda ya direk şuttan gol attı veya sekerek tamanladı diye kalmıştı.Adam resmen 30-35 metrelerden şut çekiyordu.Juventustaki elemanı hatırlattı.

Juventus'un Aleksandr Golovin için yaptığı 17 milyon euroluk teklif, CSKA Moskova tarafından reddedildi.
Rus ekibinin 25 milyon euro talep etmesi üzerine teklifin 18 milyon euro + sonraki satıştan pay olarak güncellenmesi bekleniyor. (Sky Italia)

Üst Alt