# Aleksandr Golovin | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Aleksandr Golovin

Şu anki değeri gs nin imkanlarının üzerinde olsa da takımımızda görmeyi çok istediğim bir oyuncu. Şu an konuşulan isimler imbula vainguer benim için çok tatmin edici değil. imbula belki tekniği var ancak çak mücadeleci bir oyuncu gibi gelmedi takımı kazanmaya itecek bir enerjisi yok. ne savunması çok iyi ne de hücumda çok efektif . vainguer ise düz mevki oyuncusu. belhanda için konuşulan rakamlara inanmasamda eğer doğruysa ve gs bu rakamlara çıkabiliyorsa biraz daha fazlasına daha genç daha kaliteli isimlere yönelebilir. Belli mevkiler için tecrübe önemli tüm takımı gençlerden kuralım demiyorum ama paraların ssürekli 30-34 yaş aralığındaki isimlere gitmesi beni rahatsız ediyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üstadın 1 sene gerisinden geliyoruz, Milyon Euro'lara gider artık.

DfrfpShWkAAVoqr.jpg

Dünya kupası böyle bir platform işte bu güne kadar 15 mil.€ bedeli olan Golovin Sudi Arabistan 'a karşı tek maçta bir sürü takımın ilgisini çekti ve +20 mil.€ 'ya çıkarmıştır bonservisini. Rusya Dünya kupasında ilerler ve Golovin bu performansını devam ettirirse belki daha da fazla olacak piyasa değeri ...

Mesela son turnuvada James Rodrigues 2 katına çıkarmıştı piyasasını

Ne diyelim darısı Belhanda 'nın başına ...

Mısır yenerlerse yine başrolde kendisi olursa piyasası yükselir baya öyle 1 madde sıkıntı olmuş takımı için
sortitoutsi - Football Manager Fansite

Şu siteden en son databasesini indirdim güncel kadroları felan gün gün ekliyorlar orada 15 milyon var gözüküyordu da,Chelsea 1 sene önceden 15 milyon avro ödemeye hazır vb haberler var bilemedim

Juventus yakın temastaymış herifler piyasada orta saha bırakmayacak anlaşıldı bakalım ne kadara gidecek

Üst Alt