Alex De Souza'nın Sözleşmesi Feshedildi


Alex De Souza resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada, F.Bahçe'yle olan sözleşmesini feshettiğini açıkladı.https://twitter.com/Alex10combr/status/252784162891776000Alex10 ‏@Alex10combr

Kontratimi sonlandirdim. Hayatimin en uzucu imzasi oldu. Fenerbahce bir oyuncu kaybetti ama bir taraftar kazandi. Hersey icin tesekkurler._KAP Bildirimi:https://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=238921Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Futbolcumuz Alexsandro De Souza ile bugün yapılan görüşmede, kendisinin takımımıza bugüne kadar olan katkılarından dolayı teşekkür edilerek, sözleşmemiz karşılıklı mutabakat ile bugün itibariyle feshedilmiştir.
 
Cevap: Alex de Souza'nın Kontratı FeshedildiAlex bu ülkeye gelmiş en karakterli yabancılardan biridir. Şike süreci dolayısıyla emeklerine edilen ihanet sonucunda şikenin arkasında durma karaktersizliğini göstermedi. Aziz ve ekibine tavır aldı. Adam gibi adamdır Alex, Galatasaray'ımıza gelmek isterse kapımız açık böyle düzgün karaktere sahip bir oyuncuya.
 
Cevap: Alex de Souza'nın Kontratı FeshedildiOha lan :SS: vay canına bildiğin Aykut sırf benim rekoru geçmesin diye adamı harcattı iyimi şaka maka Aykut'u 3 golle geçemedi... Yazıklar olsun :D
 
Cevap: Son Dakika: Alex De Souza'nın Sözleşmesi Feshedildiaferin Alex en iyisini yapmışsın.
 
Cevap: Son Dakika: Alex De Souza'nın Sözleşmesi FeshedildiFutbolu ayağıyla değil beyniyle oynayan futbolcuydu. En azından bizlere güzel futbol izlettirdiği için, bize karşı ayıbı olmadığı için teşekkür ediyorum.
 
Cevap: Son Dakika: Alex De Souza'nın Sözleşmesi FeshedildiAlex'in hesabından tweet'i atanın tercüman samet olduğu ne kadar da belli oluyor :)
 
Cevap: Son Dakika: Alex De Souza'nın Sözleşmesi FeshedildiBu kaos 3 temmuz sürecinden de beter etkiler bu ezikleri demedi demeyin..
 
Cevap: Son Dakika: Alex De Souza'nın Sözleşmesi FeshedildiOhhh be ohhhh kurtulduk sonunda bu adamdan.Fener bu sene ilk 3 e giremez bahse giren varsa özelden mesaj atsın:ayatollah:
 
Cevap: Son Dakika: Alex De Souza'nın Sözleşmesi FeshedildiTebrikler Alex.İnsan hayatta hiçbir zaman zorbalara boyun eğmemeli.Alex bugün bir kez daha efsane oldu.Ben bile hüzünlendim.Aykut gitse bu kadar hüzünlemezdim.

Yokla o zaman ağlardım :lol:
 
Üst Alt