Alex: "Heykelimin dikilmesi için ne yaptım anlamıyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex: "Heykelimin dikilmesi için ne yaptım anlamıyorum"

Cevap: Alex: "Heykelimin dikilmesi için ne yaptım anlamıyorum"

Maç içinde ki oskarlık atlayışlarını göz önüne alırsak heykelinin dikilmesi normal.

Görmemişin yıldızı olunca tutup heykelini yapar işte...

Alex sen şaşırdın acaba kiralık gelen Zieglerin yapsalar ne yapardı ...

Daha ne yapacaksın? Zavallı Fener'e 100 küsür yıllık tarihinin en iyi dönemini yaşattın. Bir daha ucundan göremeyecekleri kupanın çeyrek finalinde oynattın. Dikerler tabi. Oranı buranı da öperler, arzu edersen.

Bu fenerliler delirmiş , sarhoşun biri gece yarısı gidip orasını burasını değiştiricek sonra bunlarda bizden bulcak :D

bu adam mi Hagi ile kiyasliyorlar ya deli oluyorum arkadas bu video herseyi söylüyor

[video=youtube;9FuNh4cZg7k]https://www.youtube.com/watch?v=9FuNh4cZg7k[/video] l:tiphat:

Heykeli dikilecek adamlar hep cimbomdan çıktığı için fenerliler olduk olmadık her şeye heykel dikelim derdindeler. Adamların efsane futbolcu sayısı bizim sayının onda biri falan galiba o nedenle heykel dikmeyi marifet sanıyorlar. Bu adam öyle ahım şahım bir şampiyonluk sayısı getirmedi, inanılmaz avrupa başarıları kazandırmadı. Heykel dikme meraklıları işte yeter ki biz de dikebilelim bizim de efsanelerimiz var çabası.

15 Senedir Aziz sike yapar sende bunun magudurusun diyebilirim Malex. kendini birsey zannetme.

Heykeli dikilecek adamlar hep cimbomdan çıktığı için fenerliler olduk olmadık her şeye heykel dikelim derdindeler. Adamların efsane futbolcu sayısı bizim sayının onda biri falan galiba o nedenle heykel dikmeyi marifet sanıyorlar. Bu adam öyle ahım şahım bir şampiyonluk sayısı getirmedi, inanılmaz avrupa başarıları kazandırmadı. Heykel dikme meraklıları işte yeter ki biz de dikebilelim bizim de efsanelerimiz var çabası.

bjkde öyle :D ,tombalıcı nouma onlar için efsane, deron williamsın bile formasını müzeye kaldırdılar. :D

heykeli böyle olurdu herhalde

alexkomikfb1ve8.jpg

Sen gittikten sonra artık FB normale döner.Futbolcu dövmeler,sık sık yönetim değişmesi ,3 hafta da teknik direktör kovma vs .İşler tam kötü gitmeye başlayacakken ortaya çıkıyor herif.Alex olmasa FB bu kadar üst sıralarda kalamazdı Aziz Yıldırım zihniyeti ile.

Hagi ile Alex'i nasıl karşılaştırırlar ulan Hagi'ye küfür et daha iyi.

Saffet Sancaklı; "Alex fenerbahçeyi, HAGİ TÜRK futbolunu değiştirdi. İkisini kıyaslamak çok yanlış"

Üst Alt