Alex Pankartı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex Pankartı

Cevap: Alex Pankartı

bende varım +9

açılsa çok iyi olur, bir kez daha büyüklüğümüzü göstermiş oluruz. inşallah açılır ...

bende varım +9

açılsa çok iyi olur, bir kez daha büyüklüğümüzü göstermiş oluruz. inşallah açılır ...

buyuklugu degil kucuklugu gosterir, takimin 6 seneden sonra ilk cl macinda kendi futbolcusunu desteklemek yerine ezeli rakibinin futbolcusuyla ilgilenen ezik taraftar olarak

Fatih Terim'in kupa maçından sonra Alex'i teselli ettiği bir kare vardı, lig maçında ufak bir şekilde olabilir belki.

ŞL maçında hiç lüzum yok.

Bizim millet neden herşeyi abartıyor ? C.L. maçına çıkıyoruz Alex pankartı mı açacağız ? Vur derken öldürmek hakikaten bize has bir durum. Oldu olacak forma altına Alex t-shirt'ü giyelim de tam olsun.

..alex en azından çoğu Galatasaray taraftarının nefret etmediği bazılarının saygı duyduğu bir futbolcudur.kimse kendini yere atıyordu yok tekme atıyordu diye avutmasın,zamanında bizim efsanemiz Hagi de benzer hareketlerde bulunuyordu..pankart acmak fb ye buyuk darbe olur:D

ben bir tane hazirladim , böyle olabilir olacaksa. Alex sadece iyi futbolcu degildi. rakip takimi övebilen ve tebrik edebilen biriydi. eski ve yeni futbolcular Galatasaray'i Alex'e sordugunda kesinlikle git pisman olmazsin büyük bir kulüp taraftarlari harika istanbulda güzel diye karamsar futbolculara yol gösteren biriydi.

bu yüzden ben plankart acilmasindan yanayim

Plankarta yazan : Tarafli Tarafsiz TSKLER Alex

d2ryltqv.jpg

ulan o değilde aziz çıktı ortalığı karıştırdı yargıtay son vuruşu yapıpta azizi alırsa içeri çıkıp ortalığı karıştırıp geri içeri girmiş olacak :asd:

ben bir tane hazirladim , böyle olabilir olacaksa. Alex sadece iyi futbolcu degildi. rakip takimi övebilen ve tebrik edebilen biriydi. eski ve yeni futbolculariz Galatasaray'i Alex'e sordugunda kesinlikle git pisman olmazsin büyük bir kulüp taraftarlari harika istanbulda güzel diye karamsar futbolculara yol gösteren biriydi.

bu yüzden ben plankart acilmasindan yanayim

d2ryltqv.jpg

Bak bu guzel olmus abi

Boyle birsey olur. Pegasusta da acilabilir sari renkli versiyonu

Galatasaray taraftarı olarak bu başlıktan utandım, midem bulandı.

Öfff.

Kilit lütfen. :yenieek:

Üst Alt