Alex Pankartı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex Pankartı

Cevap: Alex Pankartı

ben bir tane hazirladim , böyle olabilir olacaksa. Alex sadece iyi futbolcu degildi. rakip takimi övebilen ve tebrik edebilen biriydi. eski ve yeni futbolculariz Galatasaray'i Alex'e sordugunda kesinlikle git pisman olmazsin büyük bir kulüp taraftarlari harika istanbulda güzel diye karamsar futbolculara yol gösteren biriydi.

bu yüzden ben plankart acilmasindan yanayim

d2ryltqv.jpg

darpa_terminator_vision_hud_2_J_274843_13.jpg

Bu kadar hayati bi maça çıkıyoruz, final maçına.. Bize ne alexten,azizden, aykütten.. Ne boş işlerle uğraşılıyor arkadaş.. Hadi lig maçında bi nebze anlarım da alex denen herif kim ki biz onun pankartını cl maçında açıyoruz ya.. Bunu yapanların zekasına tüküreyim.

Bu kadar hayati bi maça çıkıyoruz, final maçına.. Bize ne alexten,azizden, aykütten.. Ne boş işlerle uğraşılıyor arkadaş.. Hadi lig maçında bi nebze anlarım da alex denen herif kim ki biz onun pankartını cl maçında açıyoruz ya.. Bunu yapanların zekasına tüküreyim.

cl maci icin sacma olur zaten. acilacaksa fb macinda acilir

Büyüklüğümüzü göstermiş oluruz, düşmanın da olsa düzgün karakterli adama saygı duymak lazım. Severim Alex'i, kimsenin ne dediği de umrumda değil.

ne pankarti bize ne alexden! daha gecen kendini yere atti diye sayfalarca emek hirsizi yazan adamlar bugün pankartini asalim diyorlar :SS:

bize ne alex ten arkadaş yahu ben anlayamıyorum ne gerek var böyle birşeye alex türk futboluna ne verdi ne yaptıda bu kadar degerli

içinde bulundugumuz düzen bukadar mı kirli bozuk sadece bir adamını ''olması gerektiği gibi oldugu için'' göklere çıkartıyoruz çok komik bir ülkeyiz gerçekten

Bizim millete biraz acıtasyon yapsan yarın birgün Aziz Yıldırım pankartı bile düşünür. Neden olarak da "havuz sistemine müthiş katkılar sağladı" gibisinden birşey olur.

C.L. maçında Alex posteri...Şaka gibi :)

Yarın ümid ediyorum böyle bir angutluk yapılmaz ki sanmıyorum da zaten.. Dünyayla bağlantımızın kesilmesi lazım tüm camia olarak yarın ki maçta..

Genel olarakta bana ne abi yemişim alex'ini.. Geldi yaladı gitti yaladı en sonunda da kovuldu. Şike sürecinde ki yalamalarını bi günde unutacak değilim. Kulüpten kovulduysa gitsin metris'e ziyarete devam etsin, belki bi yararını görür tekrardan..

Taraftarı kırmızı giy diye örgütle, sonra Fener formalı Alex'in posterini aç. Vesikalık resmini mi koyacaklar anlamadım.. Açılacaksa da lig maçında açılsın.

Hagi-Alex karşılaştırmasına gülüyoruz hep beraber ama şu durum Hagi için düşünülmemiştir karşı taraflarda.Demek ki Alex daha büyük bir etki yaratmış maalesef....

Ha bunu karaktere bağlayanlar varsa eğer,twitterdan hocasına kıskanç yaftasını yapıştıran ama sonrasında hocası durumu yumuşatmak için adım atıp heykelinin açılışına gelmişken,15 gün sonrasında takımı mağlup duruma düştüğünde hocasına bakıp kıs kıs gülen bir adamın karakteri de süper değildir herhalde.Şike konuşmalarını saymıyorum bile....

Boş işler bunlar... Eğer pankart açılacaksa Hagi, Metin Oktay, Bülent, Hakan için açılır. Ne yani şimdi bize mi hizmet etti Alex? Boş işlerle uğraşılması yarınki maçın önemini düşürmüyor o da ayrı mesele.

Boyle kipkirmizi, Alex pankarti gibi egzantirik fikirleri gordukce bagirmayanlarin kafasina davul tokmagini indiren tribun liderlerini daha cok ozluyorum.

Mal mal işlerle uğraşmayın, kendi takımımızla ilgilenelim. Alex'in de Fener'in de Allah belasını versin, beter olsunlar. Daha da yesinler birbirlerini.

Üst Alt