Alex: "Şike Yapan Kulüp 11 milyon Euro Prim Dağıtır mı?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex: "Şike Yapan Kulüp 11 milyon Euro Prim Dağıtır mı?"

Fenerbahçe’nin yıldızı Alex De Souza, ülkesinin önde gelen gazetelerinden Folha’ya konuştu.

hggh_10.jpg

Fenerbahçe’nin yıldızı Alex De Souza, ülkesinin önde gelen gazetelerinden Folha’ya konuştu. Telefon aracılığıyla gazeteye açıklamalarda bulunan Brezilyalı oyuncu, Fenerbahçe’nin maruz kaldığı şike skandalıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sözlerine, şu an için Brezilya’ya dönmeyi düşünmediğini söyleyerek başlayan Alex, “Palmeiras ve Cruzeiro taraftarlarının beni istediğini biliyorum ama Brezilya şimdilik aklımda yok” ifadesini kullandı. Yıldız oyuncunun Şike Soruşturması’na yönelik açıklamaları ise şöyle: “Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’nden neden elendiğini federasyon bile bilmiyor. Bu çok mantık dışı bir karar. Ancak şu bir gerçek ki, Fenerbahçe asla kirli oyunların içerisinde yer almadı. Kulübün oyuncularına sadece ikinci yarıda dağıttığı prim 11 milyon Euro. Eğer şike yapsa neden bu kadar prim dağıtsın ki. Oyunculara verilen en düşük prim 500 bin Euro’dan aşağı değildi. Buraya 2003 yılında geldim. 2007 yılından beri takımın kaptanıyım. Bu forma altında harika bir performans sergiledim ama bu iddialar benim güzel resmime de leke sürdü.”

kralspor.ensonhaber

Cevap: Alex: Şike yapan kulüp 11 milyon Euro prim dağıtır mı

Örtülü dağıtılan 111 milyonun yanında 11 milyon nedir ki (Sus payı)...

sike yapan kulup son haftayi bekletirmi.. halamin biyiklari olsa, amcam olurdu misali..

Hepsi ayni bunlarin Alex'inden Aykut'una...Emresinden Ridvanina hepsi $eytan

“Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’nden neden elendiğini federasyon bile bilmiyor.

Kob bilmiyor.Bal gibide biliyor.Kurtarmaya calıstı Fenerciginizi ama pala bıyıklarının gücü de bir yere kadar tabi!

Fenerbahceli olmak gercekten bir ayrıcalık. Taraftarindan, topcusuna ve yöneticisine kadar hepsi bunu güzel bir sekilde ispatliyor. Alex tribünlere oyniyor, adam bulmus keriz gibi bir camia, gitmez artik bir 5-10 yil daha. Daha yardimci TD veya TD olarak da Fenerbahceden bir ton para sövüsleyecek.

Cevap: Alex: Şike Yapan Kulüp 11 milyon Euro Prim Dağıtır mı?

Yahu kardeşim senin başkanın salaksa ben napayım

Boşuna uğraşma Alex ! Bizi ikna etmeye paranız yetmez .Hem biz kurduğunuz korku imparatorluğunun sınırları dışında yaşıyoruz.

Zaten suclu polisler arkadas bunların hepsi temiz düsselerde hepsine kapagı caksak 17sini beklemekten bıktım

napcakti bizi sampiyon yapan siz degilsiniz aslinda deyip, maasinizdanmi kesseydi

Üst Alt