Alex Telles, Avrupa'nın En Fazla Asist Yapan Sol Beki Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex Telles, Avrupa'nın En Fazla Asist Yapan Sol Beki Oldu!

alextelles.jpg

Galatasaray'ın eski sol beki Alex Telles, Porto formasıyla sergilediği performansla göz kamaştırıyor.

Sezon başında Galatasaray’dan 6 milyon 500 bin euro karşılığında transfer ettiği Alex Telles, Braga maçında da asist yaparak bu sezon toplamda 10. asistini yaptı ve Avrupa’nın en fazla asist yapan sol beki oldu.

ASİST KRALI

Alex Telles’in ardından 9’ar asistle Carvajal (Real Madrid), Mendy (Monaco) ve Kalachev (Rostov) geliyor. Telles, Portekiz Ligi’nde an itibariyle Gelson Martins’in (Sporting) bir asist önünde asist kralı konumunda da bulunuyor.

Bedavaya gittik sattik sonraki satistan madde bile koyduramadan. Simdi gidip mal gibi o paranin yarisini josue'ye veririz temiz.
Yazinda 25 milyon eurolara tellesin satildigini goruruz

Bunu çok çabuk harcadık ben kalsın Carole ile beraber bizi idare ederler kaç sene diyordum.

Piyasa da sol bek kıtlığı var, Porto bunu iyi paraya okutur bu gidişle. Tuna nın dediği gibi biz de bize kalan %10luk parayı Josue denen gereksize gömeriz.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

bizde kalsa pek birsey yapamazdi ayni emre colak misali. adamlar daha rahat oynuyor türkiye disinda. hic canli maclarini izleyen oldumu? bizdeki halinin üstüne koydumu yoksa sirf portekiz liginde oynadigi icin mi bu rakamlara ulasti? öyle yada böyle porto en gec bir sezon sonra bunu cok büyük paralara satar.

Melo ile Telles'in son dakika yollanışı Galatasaray'a yapılan bir darbedir.

Darbe elebaşları: Özbeks & Dengeoğlu

Bu olaydan sonra ne gelmişleri kalmıştır ne geçmişleri.

Bizde ki performansı kötüydü, çalım yedikten sonra olduğu yere düştüğünü defalarca gördüm o yüzden üzülmüyorum. Ayrıca bizde kalsaydı bu kadar kendini geliştiremezdi.

Zarar etmedik bundan galiba . En azindan zararina satmamisiz , yakinda cuzi karlarla satmayi da ogrenirsek 2030 gibi karli satislara baslariz evelallah

Demekki sorun bizde değil.Sorun bizim hocaların futbolcuyu nasıl yetiştirdikleri ile ilgili senin oyuncuyu nasıl geliştirdiğin ile ilgili hala biz sabrinin göbeğine sövelim elin adamı bizden 6.5m euroya aldığı adamı 20 25 e okutsun.

Demekki sorun bizde değil.Sorun bizim hocaların futbolcuyu nasıl yetiştirdikleri ile ilgili senin oyuncuyu nasıl geliştirdiğin ile ilgili hala biz sabrinin göbeğine sövelim elin adamı bizden 6.5m euroya aldığı adamı 20 25 e okutsun.
Tayyip Erdoğanda sağolsun Avrupa Birliğinede giremeyecez ondan öyle 25 30 milyonları anca rüyada görürüz....eğer Avrupa Birliğinde olan bir ülke olsak çok kolay satarız böyle adamları 25 milyona falan....

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

Tayyip Erdoğanda sağolsun Avrupa Birliğinede giremeyecez ondan öyle 25 30 milyonları anca rüyada görürüz....eğer Avrupa Birliğinde olan bir ülke olsak çok kolay satarız böyle adamları 25 milyona falan....

ABden ziyade ligle alakalı

Avrupalıların bir çoğu türk ligini pek ciddiye almıyorlar, bazen katarla bile aynı görüyorlar

Oyuncu geliştirme konusunda Hollanda ve Portekiz gibi ülkelerin geride kaldığımız için oyuncu transferden de pek para kazanamıyoruz

Birde milletin taraftarları bizim Türkiyede ki gibi değil....2 sene şampiyon oldukmu üçüncüsünde olmazsak yerin dibine sokup ıslıklamıyor oyuncularını....37 yaşındayım Mancini bizi belki şampiyon yapamadı ama o sezon bize oynatığı Futbolu ben hiç bir Teknik Direktörde görmedim(Lucescu hariç) Fatih Hocada buna dahil...

Carole bunun yedeği olur diye iiy transfer demiştik zamanında ama 2.lig topcusu alternatifsiz ilk 11 oyuncusu oldu abv

Gesendet von meinem HTC 10 mit Tapatalk

Üst Alt