Alex Telles Porto'ya Satılıp, Josué 1 Sezonluğuna Kiralandı İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex Telles Porto'ya Satılıp, Josué 1 Sezonluğuna Kiralandı İddiası!

image.aspx

Porto, Josue'nin sözleşmesini 2020 yılına kadar uzattı ve oyuncuyu Galatasaray'a kiraladı.

FC Porto Alex Telles'i Galatasaray'dan 6.5m€ karşılığında transfer edip, Josué'yi de 1 sezonluğuna satın alma seçeneği olmadan Galatasaray'a kiralama konusunda anlaşmaya vardı.

25 yaşındaki oyuncu, STSL'de daha önce kiralık olarak Bursaspor forması giymişti. Geçen sezonun ikinci yarısında ise Braga'ya kiralanmıştı.

Josué renova e segue para o Galatasaray - Ojogo.pt

Sneijder'e güle güle demek bu..

Etliye sütlüye karışmayan top ayağına gelince oynayan bi futbolcu.. Gereksiz transfer olur

Hahaha bu Nasıl anlaşma . Sanki 6.5 vereceğiz ama bizim oyuncumuzu 1 sene pişir yoksa vermem para demeye gelmiş. Bu dursun 2 sene gitmez ve 2 sene bize 10 yıla mal olacak

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ulan bu Porta bize verecegi Josue yi seneye gider 8-10 milyona okutur, Telles i bedavaya getirir, ustune de para yapar. Biz de mal gibi Telles i aldigimiz fiyata sattigimizla kaliriz.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Emre Colak'tan daha iyi. Eger alternatif olarak geliyorsa düsünmeden alirim.

Ama gecen yil kampindan beri diyorum; Biz iyi 11 kuracagina yedek aliyoruz durmadan.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Josué'nin ben de yararlı olacağını düşünüyorum. Alex Telles'in transferinin gerçekleşmesinden sonra bekletilen transferler açıklanır.

Johansen, Rodallega, Eren falan.

Üst Alt