Alex Telles Resmen Porto'da! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex Telles Resmen Porto'da!

Futbolculugu iyi, cok iyi bir hazirlayici. Paslari cok üst düzey levelde, ve cabuklugu da iyi, hareketli bir oyuncu. Bir sikintisi var, ama o sikinti yetenek ile alakali degil gibi. Kanatda cok optimal degilde, daha cok merkezde faydali olur diye düsünüyorum.

3 yilda 1 asisti var.

Savunma berbat.

Fizik berbat.

Menajeri harika!!

Yolu acik olsun. Ondan kazanabilecegimiz max. parayi kazandik.

Heeeee porto etiketi ile ve menajeri sayesinde tabi daha pahaliya satar demeyelim de kaktirir diyelim!! ;)

Son düzenleme:
Ne yalan soyleyeyim begenmedim. 2 sene oynatir en kotu cine 25ten saplarlar. Limitli olmaliydi 15 milyona kadar %10 uzeri %20 seklinde olmaliydi.

bu adamdan gelecek parayı direk forvet transferine gömmek lazım ama bizimkiler tek klas adam almak yerine iki tane salatalık alıp parayı haram ederler kesin

Katki alamadik , totalde dusunursek notr bir durum, ne faydalandik ne para kazandik ne para kaybettik

kiralama parasini bir verim alamadigimiz senelik ucrete sayarsak , zaten verdigimiz bonservis ile aldigimiz yakin

3 yilda 1 asisti var.

Savunma berbat.

Fizik berbat.

Menajeri harika!!

Yolu acik olsun. Ondan kazanabilecegimiz max. parayi kazandik.

Heeeee porto etiketi ile ve menajeri sayesinde tabi daha pahaliya satar demeyelim de kaktirir diyelim!! ;)

Koray bey bazen paralel evrendeymis gibi hissediyorum yazdiklarinizi okuyunca, ayni oyuncudan mi bahsediyoruz aceba ? 3 yilda bir assist yaptigi bilgisine nereden eristiniz ? Son 3 yilda Josue´nin 20-25 civari assisti var.

Edit:

Ok, benim bahsettigim oyuncu Josue alintiladiginiz yerde, siz Telles´den girdiniz.

Son düzenleme:
Üst Alt