Alex Telles'den Galatasaray'a Kötü Haber | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Porto forması giyen Alex Telles, penaltı attıktan sonra sakatlandı. Adı transfer haberlerinde geçen Brezilyalı futbolcunun sezonu kapattığı öğrenildi.
kralspor6775.jpg

Galatasaray'ın eski futbolcularından Alex Telles, Portekiz Premier Ligi'nin 27. haftasında Porto'nun Braga'yı 3-2 yendiği maçın 69. dakikasında büyük bir şanssızlık yaşadı.

PENALTI ATTI SAKATLANDI
Penaltı kullanmak için topun başına gelen 26 yaşındaki yıldız isim, takımına eşitliği getiren golü kaydetse de vuruşun hemen ardından sakatlandı.

SEZONU KAPATTI
Acı içinde sağ kalçasını tutan Brezilyalı sol bek, gol sevincini bile yaşayamadan kendisini yere bıraktı .Portekiz basını, eski Galatasaraylı'nın sezonu kapattığını, geri dönüşünün 6 ayı bulabileceğini iddia ediyor

GALATASARAY TRANSFERİNDE PAY SAHİBİ
Atletico Madrid'e transferi gündemde olan Telles'in 40 milyon euro'ya satılacağı ve Galatasaray'ın kasasına da Porto'nun elde edeceği kârın %10'u olan 3 milyon 350 bin euro'nun gireceği konuşuluyordu. Ancak futbolcunun sezonu kapatması transferi olumsuz etkileyecek gibi görünüyor.

Kralspor

Penaltı atarken kendini altı ay nasıl sakatlayabilir ki? Gol sevincinde olsa anlarım

Penaltıyı karşı köşeye vuracakmış gibi topa hızla geldi, aniden mal gibi köşeyi belden terse döndürmeye kalkınca artık beli yerinden mi çıktı, diski mi kaydı, götü başı attı herifin.

Buradan seslenmek istiyorum geçmiş olsun Alexcim. Ama sen bir insansın, fantastik dörtlüdeki elastik adam mısın? Lütfen hunharca penaltı atma artık. Gol attın, kaleciyi yanılttın da iyi mi oldu? Böyle gol atacağına taca ataydın. Bak elimize yüklü para geçecekti anasını silkeledin paranında belininde.

Son düzenleme:
Torunlarımıza anlatırız artık

Telles diye bir oyuncumuz vardı porto ya satmıştık, onlar da daha büyük takıma satacaklardı Bla Bla bla

Penaltıyı karşı köşeye vuracakmış gibi topa hızla geldi, aniden mal gibi köşeyi belden terse döndürmeye kalkınca beli yerinden çıktı, diski kaydı, götü başı attı herifin.

Buradan seslenmek istiyorum geçmiş olsun Alexcim. Ama sen bir insansın yavrum, fantastik dörtlüdeki elastik adam mısın? Lütfen hunharca penaltı atma. Gol attın, kaleciyi de yanılttında ne oldu? Keşke böyle gol atacağına taca atsaydın. Bak elimize yüklü para geçecekti anasını silkeledin paranında belininde.

Hay Allah talihsizliğe bak

Brumayla bunun artı bonservis anlaşmasını yapan adam cenabet olsa gerek. Para gelecek gelemiyor iyice Stoch'a bağladı mevzu. Bu arada penaltı atarken beli kopan adam ne duydum, ne gördüm. Ayrıca sol beke penaltı attırana ne demeli, bu takımın forveti yok mu lan?

Son düzenleme:
Brumayla bunun artı bonservis anlaşmasını yapan adam cenabet olsa gerek. Para gelecek gelemiyor iyice Stoch'a bağladı mevzu. Bu arada penaltı atarken beli kopan adam ne duydum, ne gördüm. Ayrıca sol beke penaltı attırana ne demeli, bu takımın forveti yok mu lan?
Telles takimin tum duran toplarini kullaniyor en son asist lideri filandi ligin. Bizim macta da kornerden asisti oldu.

Üst Alt