Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Alexa Eklentisi | Tag Hediyeli

GSCimbom Taraftar forumu olarak Alexa değerlerinde daha üst sıralarda olmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bir ara Türkiye'de ilk 400'e kadar girmiştik üyelerimiz sayesinde.

Yine tüm üyelerimizden Alexa Toolbar eklentisini kurmasını rica ediyoruz.

Ayrıca bu sefer Alexa Toolbar kurup, bunu belirten üyelerimize 1 aylık TAG hediye veriyoruz.

Alexa internet rating aracıdır. GSCimbom'un hakettiği yerde olabilmesi için foruma giren her üyemiz bize destek verirse çok daha iyi yerlere gelebiliriz.

Mozilla kullanan üyelerimiz buradan;

The Alexa Toolbar

Chrome kullanan üyelerimiz buradan indirebilirler (Yandex içinde bunu kullanabilirsiniz).

Chrome Web Store - Alexa Traffic Rank

TAG hediyeleri için, aşağıda ki arkadaşımıza ulaşabilirsiniz;

Talha Küllü

Cevap: Alexa Toolbar Eklentisi | TAG Hediyeli

Ben kurmuştumda pek anlamam bu teknolojik olayları şu an sağ altta 79.308 gibi bir ifade var alexa sembolünün yanında bu sıralamayı mı gösteriyor :D

Soldaki dünya, sağdaki Türkiye sıralamamızı gösteriyor. Daha az aktif üyemiz varken, 370-380 sıralarına geldiğimizi hatırlıyorum Türkiye'de. Tekrar o sıraları görmek isteriz :)

Arkadaşlar hakettiğimiz yerlere gelebilmemiz için bu konu çok önemli bu eklenti sayesinde sitelerin hitleri belirli kayıtların altında toplanıyor ve sıralama yapılıyor. Bu eklentiyi bulundurmazsınız sizin girmenizle kazandığımız hitler bu sıralamaya yansımıyor maalesef, eklentiyi kurmak en fazla 1 dakikanızı alır, herkesin bu konuda duyarlı olmasını rica ediyorum.

Bence herkese özel mesaj yolu ile ulasirsak daha iyi olur gibime geliyor, özel mesajlar her zaman dikkat ceker.

Özel mesaj geldiğinde kurmuştum.Bizim de ufak bir desteğimiz olsun. :yenieek:

Desteklerinizle Türkiye sıralamasında 929. sıraya ulaştık. :ayatollah:

Üst Alt