Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Alexa Eklentisi | Tag Hediyeli


GSCimbom Taraftar forumu olarak Alexa değerlerinde daha üst sıralarda olmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bir ara Türkiye'de ilk 400'e kadar girmiştik üyelerimiz sayesinde.Yine tüm üyelerimizden Alexa Toolbar eklentisini kurmasını rica ediyoruz.Ayrıca bu sefer Alexa Toolbar kurup, bunu belirten üyelerimize 1 aylık TAG hediye veriyoruz.Alexa internet rating aracıdır. GSCimbom'un hakettiği yerde olabilmesi için foruma giren her üyemiz bize destek verirse çok daha iyi yerlere gelebiliriz.Mozilla kullanan üyelerimiz buradan;The Alexa ToolbarChrome kullanan üyelerimiz buradan indirebilirler (Yandex içinde bunu kullanabilirsiniz).Chrome Web Store - Alexa Traffic RankTAG hediyeleri için, aşağıda ki arkadaşımıza ulaşabilirsiniz;Talha Küllü
 
Cevap: Alexa Toolbar Eklentisi | TAG HediyeliBen kurmuştumda pek anlamam bu teknolojik olayları şu an sağ altta 79.308 gibi bir ifade var alexa sembolünün yanında bu sıralamayı mı gösteriyor :D
 
Cevap: Alexa Toolbar Eklentisi | TAG HediyeliSoldaki dünya, sağdaki Türkiye sıralamamızı gösteriyor. Daha az aktif üyemiz varken, 370-380 sıralarına geldiğimizi hatırlıyorum Türkiye'de. Tekrar o sıraları görmek isteriz :)
 
Cevap: Alexa Toolbar Eklentisi | TAG HediyeliArkadaşlar hakettiğimiz yerlere gelebilmemiz için bu konu çok önemli bu eklenti sayesinde sitelerin hitleri belirli kayıtların altında toplanıyor ve sıralama yapılıyor. Bu eklentiyi bulundurmazsınız sizin girmenizle kazandığımız hitler bu sıralamaya yansımıyor maalesef, eklentiyi kurmak en fazla 1 dakikanızı alır, herkesin bu konuda duyarlı olmasını rica ediyorum.
 
Cevap: Alexa Toolbar Eklentisi | TAG HediyeliBence herkese özel mesaj yolu ile ulasirsak daha iyi olur gibime geliyor, özel mesajlar her zaman dikkat ceker.
 
Cevap: Alexa Toolbar Eklentisi | TAG HediyeliÖzel mesaj geldiğinde kurmuştum.Bizim de ufak bir desteğimiz olsun. :yenieek: 
Cevap: Alexa Toolbar Eklentisi | TAG HediyeliDesteklerinizle Türkiye sıralamasında 929. sıraya ulaştık. :ayatollah:
 
Üst Alt