# Alexander Prijovic | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alexander Prijovic

Bu nasıl vizyon ?

Lig içinden yabancıyı zaten geçtim yerli bile almayalım diyoruz ; sen bir alt ligden yabancı istiyorsun.

Yabancı sınırı tamamen kalkarsa yedek forvet olarak düşünülebilir. Bende biliyorum bize Doumbia,Papis Cisse,Adebayor tarzı bi adam almamız gerektiğini ama yönetim sağ olsun böyle bir transfer yapamacak gibi

ayrıca vizyonu bana sorma Yasin'i 2 milyon euro'ya kim getirdiyse o hesap versin :)

images

hazır böyle sacma bir konu varken database şişmesin diye konuyu serge jejua olarak değiştiriyorum. kendisi 8 yıldır türkiyede top oynuyor. çok güçlü bir fw. drobbanın yerine dolduracaktır şüphesiz.

Harry Kewell impressed by Djiehoua's huge legs funny Galatasaray - YouTube

Yabancı sınırı tamamen kalkarsa yedek forvet olarak düşünülebilir. Bende biliyorum bize Doumbia,Papis Cisse,Adebayor tarzı bi adam almamız gerektiğini ama yönetim sağ olsun böyle bir transfer yapamacak gibi

ayrıca vizyonu bana sorma Yasin'i 2 milyon euro'ya kim getirdiyse o hesap versin :)

Yasin'i getirenler vizyonsuz diye sende mi vizyonsuz olacaksın ?

Onun dışında , yabancı sınırı tamamen kalksa bile takımda görmek istemeyeceğimiz bir isim , sezon sonunda o kadar sözleşmesi biten forvet var malum onun dışında Papiss Cisse'nin ve birkaç oyuncunun daha ismi geçiyor.

Luiz Adriano ve Papiss Cisse transfer edilirse , ancak yeterli olur bizim büyüklüğümüzde ki Avrupa hedefleri olan bir takıma.

Aslında ucuza alırız hiç değilse Tarık gibi 4 milyon vermeyiz deneriz bunu da her oyuncu büyük kulupten oynamalı diye bir şey olmamalı.

Yasin'i getirenler vizyonsuz diye sende mi vizyonsuz olacaksın ?

Onun dışında , yabancı sınırı tamamen kalksa bile takımda görmek istemeyeceğimiz bir isim , sezon sonunda o kadar sözleşmesi biten forvet var malum onun dışında Papiss Cisse'nin ve birkaç oyuncunun daha ismi geçiyor.

Luiz Adriano ve Papiss Cisse transfer edilirse , ancak yeterli olur bizim büyüklüğümüzde ki Avrupa hedefleri olan bir takıma.

çok ön yargılı davranıyorsun bu vizyonsuzluk değil

ben diyorum ki yabancı sınırı kalkarsa eğer Doumbia,Cisse,Adebayor dediğin gibi Adriano tarzı üst düzey bir forvet alıp yedekte de bu tarz bi forvetimiz olsun (kısacası yedekte genç bir yabancı beklesin ikinci yarı Umut gireceğine bu eleman girsin)

çok ön yargılı davranıyorsun bu vizyonsuzluk değil

ben diyorum ki yabancı sınırı kalkarsa eğer Doumbia,Cisse,Adebayor dediğin gibi Adriano tarzı üst düzey bir forvet alıp yedekte de bu tarz bi forvetimiz olsun (kısacası yedekte genç bir yabancı beklesin ikinci yarı Umut gireceğine bu eleman girsin)

Bende diyorum ki Luiz Adriano + Papiss Cisse forvet hattımız olmasa dahi , ikiliden herhangi birinin arkasında bekleyecek yedek genç yabancı forvet oyuncumuz bu olmamalı , daha potansiyelli ve kaliteli belki maliyeti yine buna yakın oyuncular getirebiliriz diyorum.

Bende diyorum ki Luiz Adriano + Papiss Cisse forvet hattımız olmasa dahi , ikiliden herhangi birinin arkasında bekleyecek yedek genç yabancı forvet oyuncumuz bu olmamalı , daha potansiyelli ve kaliteli belki maliyeti yine buna yakın oyuncular getirebiliriz diyorum.

iyi güzel hoş diyorsun ama dediğim gibi ön yargılı davranıyorsun

Willian 14 milyon Euro'ya Serie B'den Shaktar'a gitti

8 sene önce Willian'ı önersem bu nasıl vizyon alt ligden topçu mu alınır diyeceksin

Daha öncede önerildi. Sonra adamın bi maçı dek geldi bakıyım bi dedim Boluyla-Karşıyaka maçıydı yanılmıyorsam yakın zamanda oynandı zaten adam topu sürerken auta çıktı değişik bi adam. Yedek için daha iyilerini düşünebiliriz onuda belirtiyim illa Türkiyeden yedek yabancı golcü alacaksan al Gekası at yedeğe

iyi güzel hoş diyorsun ama dediğim gibi ön yargılı davranıyorsun

Willian 14 milyon Euro'ya Serie B'den Shaktar'a gitti

8 sene önce Willian'ı önersem bu nasıl vizyon alt ligden topçu mu alınır diyeceksin

Shaktar'ın scoutları izlemiştir , Lucescu'ya önermişlerdir , peki sen istediğim oyuncuyu izledin mi ?

Yada acaba bizim scout ekibimiz takip ediyor mu?

ben takip ediyorum, sen tek bir maçını bile izledin mi ?

scout ekibimiz ister takip eder ister etmez benim söylediğim sadece öneri

Ben izlemiş olsam zaten kesin yorumda bulunurum , şu özelliği şöyle , şu özelliği eksik , şu tarzda bir oyuncu gibisinden.

Sen kaç maçını 90 dk. izledin ve Galatasaray'a transfer olması dahilinde neler yapabileceğini vaat ediyorsun ?

Ben izlemiş olsam zaten kesin yorumda bulunurum , şu özelliği şöyle , şu özelliği eksik , şu tarzda bir oyuncu gibisinden.

Sen kaç maçını 90 dk. izledin ve Galatasaray'a transfer olması dahilinde neler yapabileceğini vaat ediyorsun ?

çok rahat isabetli pas atabiliyor hani bizim forvetlerimiz gibi pas özürlü değil her zaman golü ben atayım diye düşünmüyor
hava toplarında etkili topu iyi indiriyor

neyse iyi oyuncu olsa zaten Shakhtar Scoutları hemen bulurdu

bizim scoutlarında gözünden kaçmış olmalı onlar yeni Yasinler yeni Veyseller arıyor

çok rahat isabetli pas atabiliyor hani bizim forvetlerimiz gibi pas özürlü değil her zaman golü ben atayım diye düşünmüyor
hava toplarında etkili topu iyi indiriyor

neyse iyi oyuncu olsa zaten Shakhtar Scoutları hemen bulurdu

bizim scoutlarında gözünden kaçmış olmalı onlar yeni Yasinler yeni Veyseller arıyor

Ulan ne alakası var ya nereden uydurdun bunu şimdi.

Zaten iyi olsa Shaktar scoutları bulurmuşmuş , çocuk musun nesin arkadaş ?

Ben tanımadığımız , adını daha önce duymadığımız bir isim , izlemedim de o yüzden önerene yani sana soruyorum.

Ulan ne alakası var ya nereden uydurdun bunu şimdi.

Zaten iyi olsa Shaktar scoutları bulurmuşmuş , çocuk musun nesin arkadaş ?

Ben tanımadığımız , adını daha önce duymadığımız bir isim , izlemedim de o yüzden önerene yani sana soruyorum.

onu diyorum işte daha adını duymadığın adamı potansiyelli değil diyorsun Galatasaray'da ne işi var diyorsun.
Willian örneğini veriyorum scoutlar izlemiştir diyorsun

yedek forvet olarak öneriyorum diyorum daha potansiyelli alalım diyorsun

kime alalım renktaş yedekte Sterling mi beklesin ?

Üst Alt