# Alexander Prijovic - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alexander Prijovic

Ben izlemiş olsam zaten kesin yorumda bulunurum , şu özelliği şöyle , şu özelliği eksik , şu tarzda bir oyuncu gibisinden.

Sen kaç maçını 90 dk. izledin ve Galatasaray'a transfer olması dahilinde neler yapabileceğini vaat ediyorsun ?

Cevap vereyim ceza sahası içerisinde şut çekebilir. (Şu an elimizdeki oyuncular top ayağına gelince heyecandan kriz geçiriyorlar, yekta bile teknik şekilde şut çekiyorken umut ve burak kaleciyi görünce abanmaya çalışıyor)
Ceza sahasını karıştırabilir.(böyle bir oyuncumuzun hali hazırda olmadığını belirteyim)
Kafa ile gol atabilir. (Biz kafa ile en son ne zaman gol attık hatırlamıyorum)

Herkes ister 5-10 milyon € verip kaliteli golcü almayı ama bizimkiler teklif gelsede 2-3 yabancı satıp türklerin parasını versek derdindeler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

alt ligden yabancı almak kötü bir şey değil.

Hulk ve kagawa japonya 2.ligdeyken bir anda dünya yıldızı oldu. Bu oyuncuyu hiç izlemedim ama bize yeterliyse gelebilir.

onu diyorum işte daha adını duymadığın adamı potansiyelli değil diyorsun Galatasaray'da ne işi var diyorsun.
Willian örneğini veriyorum scoutlar izlemiştir diyorsun

yedek forvet olarak öneriyorum diyorum daha potansiyelli alalım diyorsun

kime alalım renktaş yedekte Sterling mi beklesin ?

Alt ligden alınan kaç yabancı oyuncu tutuyor Dünya üzerinde ben ondan bahsediyorum tabi ki istisnalar olacaktır.

Kesin bir ithamda bulunmuyor oyuncu ile ilgili bilgim alt ligde oynamasından , yaşından ve adından ibaret olduğundan dolayı , bence tutmaz düşüncesindeyim ;

Nedeni de dediğim gibi Dünya üzerinde hangi takım bir alt liginden transfer yapıp kaç kez tutturmuş , hele ki burası Türkiye ve hala yabancı sınırı mevcut halihazırda.

Cevap vereyim ceza sahası içerisinde şut çekebilir. (Şu an elimizdeki oyuncular top ayağına gelince heyecandan kriz geçiriyorlar, yekta bile teknik şekilde şut çekiyorken umut ve burak kaleciyi görünce abanmaya çalışıyor)
Ceza sahasını karıştırabilir.(böyle bir oyuncumuzun hali hazırda olmadığını belirteyim)
Kafa ile gol atabilir. (Biz kafa ile en son ne zaman gol attık hatırlamıyorum)

Herkes ister 5-10 milyon € verip kaliteli golcü almayı ama bizimkiler teklif gelsede 2-3 yabancı satıp türklerin parasını versek derdindeler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende bunu anlamıyorum bunları yapabilecek potansiyeli varsa neden Bolu'da ?

Neden 24 yaşına gelene kadar birçok ligde oynamasına rağmen tutunamamış ?

Bu sene 39 maçta 27 golü var. Yunan Liginin gol kralı. Dünya Kupası'nda da Sırbistan ile oynayacak.

2 sene önce Bolu'da oynayan adamın bu kadar yükselmesi takdire şayan. Ben Beşiktaş'ın yerinde olsam hemen alırım. Hem daha kelepir, hem de beşiktaş'ın sistemine uygun bir oyuncu tipi.

Üst Alt