Alexandre Lacazette Resmen Arsenal'de! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alexandre Lacazette Resmen Arsenal'de!

Bu Arsenal ilginç bir takım, kendisini hep diğer rakiplerinin gerisine konumlandıracak transferler yapıyor sanki misyonları bu imiş gibi adamların. Tamam kötü topçu değil ama hiç bir zaman mesela bir İbrahimovic seviyesinde adamları bunlar alamaz gibi.

Konuyu subjektif biryere goturmek zorunda degilsin iste. Ben bunu begenirim, ben boyle dusunuyorum degil adamin guclu taraflarini anlatiyorum sana, bana gelipde fren ve ornek vermeden zor ikna edersin.
Giroud hemen hemen her macta gosteriyor zaten gucunu, fiziksel olarak zaten premier leaguein en guclu forvetidir belki, havaalanindada cok gucludur PL'deki her defansi havaalaninda zorluyor. Pas teknigide cok ust seviyede bir futbolcu, pas istasyonu olarakda kullanabilirsin.
Bazi negatif yerleri var Giroudnun o da mesela goal areaya cok yavas yerini buluyor, Alexis ve Walcott gibi kanatlari kullandigida Arsenal bunu zaman zaman goruyorduk zaten.

Fiziksel gücünün oldukça yerinde olduğunu ve hava toplarında da çok etkili olduğunu zaten ben de yazdım. Buna Ok'um. Haricinde bana göre oldukça hantal bir oyuncu ki sen de bunu az çok kabul ediyorsun sanırım. Çünkü Alexis ve W. demişsin ve sonra demişsin ki yavaş kalıyor bu oyunculara. El freni lafımı burada onaylamıyor musun sence? Öte yandan, teknik derken de ben şut tekniğinden bahsediyorum. Lacazette ile karşılaştırılamaz bile.

Bana göre sıradan bi futbolcudur.

Ha şunu da söyleyeyim. Ben bu adamı senin kadar izlediğimi iddia etmiyorum. Ama bi fikir edinecek kadar izlediğimi söyleyebilirim.

Hatta hiçbir yabancı kulübü eskisi gibi takip edemiyorum. Buna çünkü ne fırsatım, ne enerjim var. Duygusal olarak bağlı olmadığım bi takımdan alabileceğim zevk sınırlı çünkü. Arada açar MANU, Real M. maçını filan izlerim o kadar. Atalanta'ymış, Freiburg'muş nerdeyse zerre takıp etmem. Büyük liglerin ağır toplarını arada açar keyfime bakarım o kadar.

Ama senin Giroud'un nerdeyse bütün maçlarını izlemen maalesef anlattığın gibi üst düzey bi forvet yapmıyor...

Son düzenleme:
Bu Arsenal ilginç bir takım, kendisini hep diğer rakiplerinin gerisine konumlandıracak transferler yapıyor sanki misyonları bu imiş gibi adamların. Tamam kötü topçu değil ama hiç bir zaman mesela bir İbrahimovic seviyesinde adamları bunlar alamaz gibi.
Aslında Wenger güzel Futbol oynatıyor ama işte transfer de iyi değil. İleri uçtan önce, defansa ve orta sahaya transferler daha önemli.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

lacazette müthiş uyumlu isim arsenale, lyon daki seri futbol anlayışının ekmeğini yiyerek gelecek buraya ve arsenal bu işin babası.

Giroud her şekilde etrafını besleyen bir adam ama net bir golcü değil. Arsenal'den ıloveyou hocamı alarak 4-4-2'ye dönmesini bekliyorum. Lacazette - Giroud ikili çok canlar yakar.

Son düzenleme:
bu adamı görünce aklıma

Gazzetta.png

bu geliyor.

iyi topçu. mesut da aylık 350.000£ , sanchez 450.000£ istiyormuş sanırım sözleşme uzatmak için.

F/P oranı olarak düşünürsek elbette ki çok iyi bir transfer oldu Arsenal için. Sonuçta iyi kötü baya faydalandılar. Bu adamı koysalardı yedeğe ok derdim. Ama senelerce Top Class bi forvet almadı herif ve el freni oldu ileri uçta. İnanılır gibi değil.

Yaşı oldukça genç hala. Senelerce Fransa'da ortalama 25 gol ortalaması tutturmuş bi herif ve dediğin gibi Arsenal tarzına da uygun. Lukaku için 85M'ların filan konuşulduğu bi yerde bence cidden iyi fiyata alındı.
Paraya geç kıydılar yoksa alabilirlerdi iyi bir forvet şimdiye kadar.

Ben Lacazette konusunda biraz tedbirliyim EPL de yapabilir mi diye. Zorluk çeker diye düşünüyorum ama atlatırsa ve tutunursa muazzam iş görür.

sent via GSC

Üst Alt