Alexandre Pato, Sao Paulo'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alexandre Pato, Sao Paulo'da

Sao Paulo ile anlaşan Alexandre Pato'nun alacağı ücretler açıklandı:
2019 650 bin €
2020 1.95 milyon €
2021 1.95 milyon €
2022 1.95 milyon €

Hani ulan senelik 10 milyon istiyordu? 4 senede toplam 10 milyon kazanamiyor. Abv senin yalanci maguruscu. Liseliler iyi yapiyor.

Ulan hayatımda saha içerisinde bu kadar yetenekli olup ta kendi eliyle kariyerini bitiren bir forvet daha görmedim. 16 yaşında profesyonel oldu bu adam, şu anda 30 yaşında birkaç senelik Milan kariyerini çıkar, geri kalan futbol kariyeri oradan oraya sürüklenmekle geçti ...

Sao Paulo ile anlaşan Alexandre Pato'nun alacağı ücretler açıklandı:
2019 650 bin €
2020 1.95 milyon €
2021 1.95 milyon €
2022 1.95 milyon €
Galatasaray istedi mi yıllık 6 milyon euro maaş isterler. Kendi ülkelerinin takımlarına 3'te birinden az maaş giderler. Sonra biz de diyoruz vay efendin kulüplerimiz borç batağında, yok efendim bu Türk Futbolu neden gelişmiyor. Nasıl gelişsin Pepe denen 35 yaşındaki adam Beşiktaş'ta 2 senede 10 milyon avroyu cukkaladı cebe şimdi Porto'da yıllık 1 milyona oynuyor. Belhanda, Muslera, Feghouli, Fernando daha başka var mı bilmiyorum bu adamların maaşları 2 milyona çekilmeli ya da derhal satılmalı. Alacağımız yeni yabancı oyuncuların maaşları konusunda da 2 milyon üst sınır getirilmeli.

O değil de bu Pato nasıl hala 30 yaşında bile değil? 15 yıldır top oynuyor adam hala 29 yaşında, bizi mi kopartıyorlar nedir...​

Pato: "Sao Paulo tercihim aşk için oldu. Bana kucak açıldı. Taraftarlar çok sıcak davrandı. Açıklayamadığım bir aşk var. Seçimim için çok mutluyum"

D22sG-dWwAEI8LJ.jpg

Sevginin kralını burada görürdün

sao pauloda yaşayacak adam onu düşünen yok

istanbul mu sao paulo mu
sao paulo
türkiye mi brezilya mı
brezilya
cbom mu s.paulospor mu
cbom

artı olarak kendi ülkesi

sonuç: sao paulo ağır basıor. kararı mantıklı buldum

Üst Alt