# Alexandre Song Billong - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alexandre Song Billong

Cevap: # Alexandre Song Billong

Arkadaslar siz insanların yaptıklarını eleştirmekle insanlara hakaret etmek arasındaki farkı anlayamıyormusunuz. Size göre zaten sizden daha iyi Galatasayarlı yok Üstteki arkadasta sey demiş bi Galatasarydan paramı kazanıyoruz.. Para kazanan Galatasaraylı olmuyomu.. Gs Store çalışanlarından tutun tüm Klüp çalışanlarına... Masaründen Doktorundan Futbolcusuna kadar hiç kimse Galatasaraylı değil zaten onlar sadece para bilir.. Öylemi.... en azından bu işten zerre kazancımız yok, cebimiz dolmuyor. Prim derdinde değiliz ve en önemlisi insanları kandırmıyoruz demissiniz..Adam Başkanla 2 3 gun oncesinde roportaj yapmış yayınlamış.. Yöneticilerle konuşmus yazayımmı demiş ilgileniyoruz ama ne bize dahasını sorma demisler imalı imalı oda bizle paylaşmış.. Simdi bu Diarra Song yada Jones den herhangi biri alınırsa ne diyeceksiniz merak ediyorum biz dumur olduk sory die yazı yazacakmısınız.....

Bir insana arkadasım yaptığın haber yanlıs yanlıs duyum almıssın demek ayrı... Sen yalancısın adam değilsin senden bi halt olmaz demek ayrı... O da size desin o zman nasılsa oda size sizin ona yakın oldugunuz kadar yakın.. O da size yazsın siz yalancısınız siz Galatasaraylı değilsiniz siz kuşsunuz ama bu sitede ajansınız ben arastırdım 7 göbeğinizde Galatasaraylı yok desin olurmu... İnsancıl olurmu... Yaşınıza vercem ama bazılarınız yaşınıda almış ama düşünüp hareket etme yeteneğini üstüne alamamış malesef. Saçmalamaya gelince siz gidin Galatasaray Bursaya bile bile mac sattı diyen Gazetecileri saçmalıyor diye eleştirin. Bu adam olmasa transfer haberimiz yok Allahtan korkun..siz değilmisiniz ya boşa olsun bi haberimiz olsun diye transfer nöbetlerinde yazan bana arattırıp buldurtmayın 2000 kusur sayfayı. Birde Haydar Dümeni konuya ben koymadım koyana sorcaksın onu...

O kadar savunulcak insan olsa eyvallah :) Neyse gelsin de biz dumur olalım . 4.5milyon euroya Song'u getirecek adam sonra 8m euro dedi. Şakamısınız siz? Kimi savunuyorsunuz? Oldu olacak Fotomaç çalışanlarınıda savun da tamamlayalım 3'lüyü.

Arkadaslar siz insanların yaptıklarını eleştirmekle insanlara hakaret etmek arasındaki farkı anlayamıyormusunuz. Size göre zaten sizden daha iyi Galatasayarlı yok Üstteki arkadasta sey demiş bi Galatasarydan paramı kazanıyoruz.. Para kazanan Galatasaraylı olmuyomu.. Gs Store çalışanlarından tutun tüm Klüp çalışanlarına... Masaründen Doktorundan Futbolcusuna kadar hiç kimse Galatasaraylı değil zaten onlar sadece para bilir.. Öylemi.... en azından bu işten zerre kazancımız yok, cebimiz dolmuyor. Prim derdinde değiliz ve en önemlisi insanları kandırmıyoruz demissiniz..Adam Başkanla 2 3 gun oncesinde roportaj yapmış yayınlamış.. Yöneticilerle konuşmus yazayımmı demiş ilgileniyoruz ama ne bize dahasını sorma demisler imalı imalı oda bizle paylaşmış.. Simdi bu Diarra Song yada Jones den herhangi biri alınırsa ne diyeceksiniz merak ediyorum biz dumur olduk sory die yazı yazacakmısınız.....

Bir insana arkadasım yaptığın haber yanlıs yanlıs duyum almıssın demek ayrı... Sen yalancısın adam değilsin senden bi halt olmaz demek ayrı... O da size desin o zman nasılsa oda size sizin ona yakın oldugunuz kadar yakın.. O da size yazsın siz yalancısınız siz Galatasaraylı değilsiniz siz kuşsunuz ama bu sitede ajansınız ben arastırdım 7 göbeğinizde Galatasaraylı yok desin olurmu... İnsancıl olurmu... Yaşınıza vercem ama bazılarınız yaşınıda almış ama düşünüp hareket etme yeteneğini üstüne alamamış malesef. Saçmalamaya gelince siz gidin Galatasaray Bursaya bile bile mac sattı diyen Gazetecileri saçmalıyor diye eleştirin. Bu adam olmasa transfer haberimiz yok Allahtan korkun..siz değilmisiniz ya boşa olsun bi haberimiz olsun diye transfer nöbetlerinde yazan bana arattırıp buldurtmayın 2000 kusur sayfayı. Birde Haydar Dümeni konuya ben koymadım koyana sorcaksın onu...

Hani küfür ve hakaret?Yazdıklarımı okumuyorusunuz sanırım.Bana son üç yılda ki salladıkları oyuncuların listesini yap gel ve ondan sonra konuşalım diyorum.Bu adamlar 20 tane yazacak 1 tane tutacak bizde "ovvvv yeah muhteşemsin adamım" "adam biliyor beyler" mi diyeceğiz?Savunduğunuz adama bugün soru sordum, size sorayım o zaman, siz kendisine ulaştırırsınız;

"Duyumculuk nedir kim yapar? Gazetecelik nedir kim yapar? Bilgi vermesi için para kazanan insanlar, duyum vermeye kalkarsa ne olur? Madem gazeteler duyum vermeye başladı bedava da olacaklar mı? Zaten internette görüyoruz o duyumları"

Hala anlamıyorsunuz kimseyi savunmuyorum yaptığınız yanlış insanlara hakaret etmeyin dedim size. Ayrıca bana göre şahsi olarak Yalçın Dümer iyi bir insandır. Yıllardır dinlerim bir tersliğini görmedim. Konuşurum saygızıslık kendini beğenmişlik görmedim. Diğer çalışanları bilmem ben bildiğim adamı söylerim...

Ha şunuda söyleyeyim eleştirilecek seyide eleştiririm. Çoğunuz konuşurken ben Yalçın Dümer dahil gazetesinede defalarca mail atmıs bir adamım Keita ile ilgili haberleri yüzünden Kaka olayı ile ilgili ve Yalçın Dümere bu haberlere bakmasını ve o manşetlerin olmaması gerektiğini bu konudaki tavrımı eleştirilerimi dikkate alacağına güvendiğimi ve başlıklarla ilgili yapabaileceği varsa yapmasını rica ettim... Yani kim yanlıs yaparsa söylerim ama sen adam değilsin demem.....

Ha transfer olayınada değineyim bu kadar yazıdan sonra dedikleri gibi Song ve Jones ikisi birden gelsin Galatasaray show yapar seneye demedi demeyin. Sadece forvet kalır oda yerli bir adamala halledilir böylece baskanın dediği gibi 2 yabancı ile is cozulmus olur. Tabi Kewell ve Santos olayını saymıyorum hala kadrodalarmış gibi dusunuyorum alınırlarsada saymıyorum yani onlarla 3 4 olabilir bu sene alınan yabancı sayısı

Ben direk sana yazmıyorum yazılarımı küfür yok diosunda kardeş hakaret ediosunuz sahtekar diosunuz daha ne diyeceksiniz... Para için her şeyi yapar demeye getiriosunuz daha ne dieceksiniz ya bakın gene de Bazı yazılar buradan ve transfer nöbetinden.....

Haydar Dümen yalçın... Neyse bu ne gibi bisi canlandıysa arkadasın gözünde anlamak zor

Yalancı Yalçın.. Bu hakaretten sayılmaz

Yalçın dümer Muhammed dedi o baska song sanmıs hahahaha ....... bu da hakaret değil beyinsiz etmiyor insanı

Oyuncuların adlarını bile bilemeyen adam once onu öğren ..... Buda bir nevi gerizekalı demek olsa gerek

Adam küfürlere bile teşekkür etmiş yalama olmuş iyice...... Bu ne sen çöz

Aramızda Yalçın Dürüm kimse söylesin......... Bu resmen suçtur açık hakerete girer adamın soyadı sadece kendisinin değil ailesinindir

Lincolnüde bu dürüm yazmış..... ? Et mi tavukmu kardeş ne bu

Yaralı kuş Yalçıın Dürüm.... Ajan bu Galatasaraylı değil demek istemiş heralde

Daha arayamıyorum maç izleyecem çünki.... Ha unutmadan bi tek küfür yok evet oda forumdan atılma korkusundandır..

Ben direk sana yazmıyorum yazılarımı küfür yok diosunda kardeş hakaret ediosunuz sahtekar diosunuz daha ne diyeceksiniz... Para için her şeyi yapar demeye getiriosunuz daha ne dieceksiniz ya bakın gene de Bazı yazılar buradan ve transfer nöbetinden.....

Haydar Dümen yalçın... Neyse bu ne gibi bisi canlandıysa arkadasın gözünde anlamak zor

Yalancı Yalçın.. Bu hakaretten sayılmaz

Yalçın dümer Muhammed dedi o baska song sanmıs hahahaha ....... bu da hakaret değil beyinsiz etmiyor insanı

Oyuncuların adlarını bile bilemeyen adam once onu öğren ..... Buda bir nevi gerizekalı demek olsa gerek

Adam küfürlere bile teşekkür etmiş yalama olmuş iyice...... Bu ne sen çöz

Aramızda Yalçın Dürüm kimse söylesin......... Bu resmen suçtur açık hakerete girer adamın soyadı sadece kendisinin değil ailesinindir

Lincolnüde bu dürüm yazmış..... ? Et mi tavukmu kardeş ne bu

Yaralı kuş Yalçıın Dürüm.... Ajan bu Galatasaraylı değil demek istemiş heralde

Daha arayamıyorum maç izleyecem çünki.... Ha unutmadan bi tek küfür yok evet oda forumdan atılma korkusundandır..

İyi bir insan olduğunu öne sürdüğünüz içinönce Deniz Wholey'in bir sözüyle başlayayım...

"İyi olduğunuz için herkesin size adil davranmasını beklemek, vejetaryan olduğunuz için boğanın saldırmayacağını düşünmeye benzer. "

Bahsettiğiniz kişinin iyi yada kötü bir insan olduğunu öne süremem ama bugüne kadar 20 kere saçma sapan ismi ortaya attığını söyleyebilirim.20 bu arada en iyimser rakam.Belirtmeden geçmeyim.Sizin hakaret dediğiniz şeylere kimse ceza vermez verse de bir üst mahkeme de bozulur.Sahtekarlık ayrıca ülkemizde başlı başlına övünç kaynağıdır.Çevrenizde, siyasette,gazetelerde, iş dünyasında her yerde görürsünüz eleştirirsiniz, ama ucundan size yararı dokunduğunda desteklemeseniz de sessiz kalırsınız.Buda iki yüzlü destek olarak adlandırılır ki bizim toplum çok sever...Yıllarca misafirperver diye kendi kendine tatmin olmuş bir milleten söz ediyorsun.Misafirlik bitince , evsahibi" niye geldi ki bunlar" misafir "ne kadar cimriler,niye geldik ki modunda" ayrılırlar...

Hal böyle olunca ve kendisinin geçmişi kap kara olunca, insanlar dalgasını da geçer, muhabbetini de yapar...

Şimdi radyoda 6m euroya kadar çıktık. Arsenal 20 istedi diyor. Birde taraftara sallamaya başladı. Maraba filan diyor, fenerbahçe çok çekmişmiş bundan gibi laflar sarfediyor. Üzülmüşmüş de falan filan. Bu taraftarı umutlandırırken kimse üzülmüyor 1 değil 2 değil 3 değil birde özel hayatına saldırıyormuşuz.

Yahu 20 milyon nerede 6 milyon nerede?Atmanın da bir sınırı olmalı arkadaş.Biz yani bonservisi adamın değerinin 30%'una indirmeye çalışıyoruz gibi bir görüntü var.Böyle pazarlık mı olur lan?

Bir de üstüne vay efendim nasıl inanmazsınız bize diyorlar.1500 tane yalan transfer yazarken bunları hesap etmiyor muydu bu hıyarlar

O değil haksız bizler olduk şimdi radyoya Onur Duran bağlandı. Barış Cenk Akkaya ismini falan sayıklıyor iyice karıştı işler.

Yalçın Dümen birebir BCA ne derse aynısını söylüyor. Gariban Yalçın BCA'ya çok inanmış belli oluyor.

Koskoca gazetede çalışan adam adı sanı belli olmayan zibidinin lafına güvenerek mi 5 gündür sayıklıyormuş?Yuh artık lan bu ne biçim medya anasını satayım!

"İyi olduğunuz için herkesin size adil davranmasını beklemek, vejetaryan olduğunuz için boğanın saldırmayacağını düşünmeye benzer. "

:D

Üst Alt