Alex'in tek rakibi Messi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex'in tek rakibi Messi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alexin_sozlesmesi_uzatiliyor.jpg

Alex de Souza... Her gelen yabancı oyuncu onunla karşılaştırıldı, 'koşmuyor' diye eleştirilere uğradı. Son olarak Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'la yıldızının barışmadığı ortaya atıldı, "Brezilya'ya dönüyor" denildi. Yıllanmış şarap gibi her geçen sezon daha iyi bir performans gösteren Alex de Souza, bu sene ulaşılması zor bir rekora doğru gidiyor. 22 maçta 17 gol atan Sambacı, Türkiye'yi aştı ve dünyanın en iyisi olarak gösterilen Lionel Messi'yle yarışmaya başladı. İspanya Ligi'nde 21 maça çıkan Messi, rakip fileleri 25 kez havalandırmıştı.

TEK BAŞINA BUCA'YI GEÇTİ

Fenerbahçe'nin Kasımpaşa'yla oynadığı maça da ilk 11'de başlayan Brezilyalı yıldız, mücadelenin 32. dakikasında sahneye çıktı. Yaklaşık 30 metreden şık bir vuruş yapan Brezilyalı oyuncu, Süper Lig'de bu sezonki 17. golünü kaydetti. Daha şubat ayında bu sayıya ulaşan Brezilyalı, istatistikleri alt-üst etti. Bilindiği gibi Bucaspor'un tıpkı Alex gibi 17 golü bulunuyor. Ligde kalma mücadelesi veren Konyaspor'un 19, Kasımpaşa'nın 20, Antalyaspor'un 21 golü var.

Cevap: Alex'in tek rakibi Messi

Alexi Messiyle kıyaslamak için ya sarhoş olmak gerek yada fenerli. Alex Lionel Messinin ayakkabısındaki bağcık olamaz. Okadar net söylüyorum. Birisi bana 3. sınıf Türk liginden başka, her hangi bir avrupa kupası maçında oynadığı bir tane iyi maç söylesin.

Helal olsun adam oynuyor kardeşim..

Haber saçmada olsa Alex şuanda ligin en formda oyuncusu..

Alexi Messiyle kıyaslamak için ya sarhoş olmak gerek yada fenerli. Alex Lionel Messinin ayakkabısındaki bağcık olamaz. Okadar net söylüyorum. Birisi bana 3. sınıf Türk liginden başka, her hangi bir avrupa kupası maçında oynadığı bir tane iyi maç söylesin.

Bence senin yazıda söylemek istenileni zorla anlamamak için sarhoş olman gerekir. Alex-Lionel Messi kıyaslamasını gol sayısı olarak yapıyo, oyuncu kalitesi ve nitelikleri bakımından yapmıyo. Bunu anlama yeteğin olduğünu biliyorum. Amacın sadece ne olursa olsun ''Alex Lionel Messinin ayakkabısındaki bağcık olamaz.'' tarzı cümleleri altına anında yapıştırırarak egonu tatmin etmek, başka bişey değil.

Bi ara Afonso Alvez vardı 40 maçta 45 gol mü ne atmıştı sonra bi takıma transfer oldu bi sezonda 3 veya 4 gol atmıştı Alex de bizim ligin Afonso Alvezi temposu,fizik gücü,zekası tam bizim lige göre ayarlanmış gibi

Bence senin yazıda söylemek istenileni zorla anlamamak için sarhoş olman gerekir. Alex-Lionel Messi kıyaslamasını gol sayısı olarak yapıyo, oyuncu kalitesi ve nitelikleri bakımından yapmıyo. Bunu anlama yeteğin olduğünu biliyorum. Amacın sadece ne olursa olsun ''Alex Lionel Messinin ayakkabısındaki bağcık olamaz.'' tarzı cümleleri altına anında yapıştırırarak egonu tatmin etmek, başka bişey değil.

Adam sonuna kadar haklı ne var bu dediğinde bu ikisini attığı golle de kıyaslayamazsın aynı liglerde mi atmışlarda kıyaslıyosun iki futbolcuyu.

Alex koy bakalım İspanya liginde bir takıma kaç golle kaç asistle oynayacak hatta acaba kaç maç oynayacak ?

Evet Alex messininin ayakkabısındaki bağcık olamaz ! Bunun Galatasaraylı olmakla bir alakası yok . Galatasaray'da bazı oyuncularda aynı şekilde Alex'in...

Adam sonuna kadar haklı ne var bu dediğinde bu ikisini attığı golle de kıyaslayamazsın aynı liglerde mi atmışlarda kıyaslıyosun iki futbolcuyu.

Alex koy bakalım İspanya liginde bir takıma kaç golle kaç asistle oynayacak hatta acaba kaç maç oynayacak ?

Evet Alex messininin ayakkabısındaki bağcık olamaz ! Bunun Galatasaraylı olmakla bir alakası yok . Galatasaray'da bazı oyuncularda aynı şekilde Alex'in...

Güiza bile o ligde 27 gol atıp Gol Kralı oldu yapmayın.La Liga bizim ligle kıyas edilemez.La Liga'daki takımlar sadece futbol oynarlar,bizim takımlar ise oynamaktan ziyade oynatmamayı seçerler.O yüzden bizim ligde gol atmak çok daha zordur...

Beyler haberi okuyun sonra yorum yapın komik duruma dusuyorsunuz

Messi ile futbol anlamında kıyaslayan kim ?

Hazmedin artık Alex'i

Messi Ispanyada oynayip dunyada kendini kanitlamis biri, Alex Turkiyede oynayip dunyada kendini kanitlamamis biri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt