alexis sánchez

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu
Yönetici
Administrator
2011'de udinese'den 26 milyon euro karşılığında dünya devlerinden barcelona'ya transfer oldu.

toplam 88 maçta forma şansı bulduğu ispanyol ekibe 39 golle katkı sağladı ve 2014'te ingiliz devi arsenal, 42,5 milyon euro ödeyerek onu transfer etti.

2017 yılında 34 milyon euro karşılığında manchester united'a büyük umutlarla transferi gerçekleşti ama artık takımdan gönderilmesi istenen şilili yıldız kendisine yeni takım arıyor.

30 yaşındaki hucüm oyuncusu, menajeri tarafından satın alma opsiyonuyla kiralık; milan, inter, napoli ve juventus'a önerildi diye haberler mevcut.

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
15 milyon euro opsiyonlu ekibimize gelsin uefayi alalim

Soner Biçici

Kırmızı Üye
benim hatırladığım kadarıyla arsenal’den bonservissiz haftalık 550 bin pounda utd’a transfer oldu.

mourinho’nun yaptığı berbat transferlerden biriydi. adam arsenal’de top ezen, topu sürekli ayağında tutup atakların içine eden bir görüntü çizmişti. statistik açısından sadece bir tane çok iyi sezon geçirdi. o sezon bile her maç çoğu atağı sürekli çalım denemeleriyle mahvetmişti. çok aptalca bir transfer olduğunu zamanında yazmıştım.

şu noktadan sonra kimsenin bu adama haftalık 550 bin pound vereceğini sanmıyorum. bir enayi utd vardı onlar da aldı zaten...

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
benim hatırladığım kadarıyla arsenal’den bonservissiz haftalık 550 bin pounda utd’a transfer oldu.

mourinho’nun yaptığı berbat transferlerden biriydi. adam arsenal’de top ezen, topu sürekli ayağında tutup atakların içine eden bir görüntü çizmişti. statistik açısından sadece bir tane çok iyi sezon geçirdi. o sezon bile her maç çoğu atağı sürekli çalım denemeleriyle mahvetmişti. çok aptalca bir transfer olduğunu zamanında yazmıştım.

şu noktadan sonra kimsenin bu adama haftalık 550 bin pound vereceğini sanmıyorum. bir enayi utd vardı onlar da aldı zaten...
mkhitaryanla takas edildi ama ikisi de 34e gitti diye gösterdiler.

Soner Biçici

Kırmızı Üye
mkhitaryanla takas edildi ama ikisi de 34e gitti diye gösterdiler.
anladım sağol. mkhitaryan asla 34 milyon pound etmez. dortmund’da bir tane çok iyi sezon geçirdi ama hem utd’da hem de arsenal’de yakından takip ettim. performansı kötüydü.

şöyle söyliyeyim 5 milyon euro’ya galatasaray’a gelse üzülürüm.

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
anladım sağol. mkhitaryan asla 34 milyon pound etmez. dortmund’da bir tane çok iyi sezon geçirdi ama hem utd’da hem de arsenal’de yakından takip ettim. performansı kötüydü.

şöyle söyliyeyim 5 milyon euro’ya galatasaray’a gelse üzülürüm.
dortmund döneminde çılgın atıyordu epl'yi kaldıramadı belki de, 23 gol 30 asist gibi hayvani bir performans sonrası gitmişti manuya.

alexis mevzusunda da 4 ay sonra sözleşmesi bitiyordu yani 4 ay erken almak için verdiler mkhitaryanı.

Egemen Bayrak

Şef Gümüş Kıvrım
Web sitesi
www.gscimbom.com
manu denen son yolların en büyük futbolcu öğütme makinesinin bir diğer kurbanı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aslan Karadağ

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla,
Moderatör
Inter ve Manchester United, Alexis Sanchez'in transferinde anlaşma noktasına geldi.Alexis Sanchez, 15 milyon € satın alma opsiyonuyla Inter'e kiralanmak üzere. İngiliz ekibi, oyuncunun maaşının bir kısmını ödeyecek. (Sky Italia)

Üst Alt