Ali Dürüst: "3000. gol Rajnoch'un değil Kazım'ın golü" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst: "3000. gol Rajnoch'un değil Kazım'ın golü"

Cevap: Ali Dürüst:"3000. gol Rajnoch'un değil Kazım'ın golü"

Ne saçma şeylere takıyoruz arkadaş ya buna sevinen Fenerliler kadar bunl uğraşmak da çok saçma.

Rajnoch'un formasının koyulması abartılacak bi şey değil. Büyük kulübün böyle bir şey yüzünden sorun yaratmaması lazım. Selçuk'un forması, Rajnoch'un imzasıyla koyulmalı. Ya da ne biliyim, Galatasaray formasının arkasına Rajnoch'un ismi falan yazılarak koyulmalı. Ya da direk Rajnoch'un forması koyulmalı. Abartılacak bi mevzu değil.

Dediğim gibi 3.001'inci golün sahibi Kazım'ın formasının konulması gerekir.

Fazla abartılacak bir durum değil. Kimin formasını koyarlarsa koysunlar.

Hatta A.Gücü kalecisinin formasını koysunlar 3bininci golü o yedi diye.

Kazım'ın attığı gol birilerini germiş anlaşılan boş boş yorumlar dönmüş.

Kazim çok şanslı,samiyen deki son golde ona ait:D

Bencede, Firat Aydinus'un formasinida koysunlar 3000. golü o yønetti diye :)

Sanki 3000. kez Şampiyonlar Ligi kupasını almışız da alakasız alakasız adamların formalarını koymaktan bahsediyorsunuz. :eek: Alt tarafı 3000. gol. 106 yıllık kulüp için normal. Kimin forması koyulacaksa da koyulsun, herkes rahatlasın.

harbiden galatasaray bu ufak tefek olaylara takılacak milletin ağzına sakız olacak takım değildir.Koy kim attıysa onun formasını ne olacak galatasaray büyüklüğünden mi kaybedecek atan adam ankaragüclü futbolcu yaw

"Yahu olur mu öyle şey ne farkeder koy Rajnoch'un formasını işte" derken bile kendi için farkedeni yazdığının farkında olunmamasına sebebiyet veren enteresan olaydır.

Benim için önemli olan Galatasaray'ın 3000.golü geçmiş olmasıdır, ha Rajnoch ha Kazım bana başarı lazım.

Gecen gün renkdasımın biri daha yazmıstı bunu,Peki daha önceki kendi kalesine atılan goller ne olacak,onlar sayılmayacakmı sayın Dürüst.O zaman simdiye kadar biz 3.000 gol atmadık.Atıyorum 50 gol kendi kalesineyse,Kazımda o zaman 2950. golü atmıs olacak...

Nerden tutsan konuyu elinde kalıyor renktas :)

Bu arada ben yazmıstım Kazım 'ın formasının konulmasından yanayım diye .. :)

Üst Alt