Ali Dürüst: "En az 2 üst düzey oyuncu alacağız"


‘Transfer bitmedi, aksine daha yeni başlıyoruz. Profesyonellerimiz yurt dışında temaslarını sürdürüyor. Zaten bu işleri yöneticiler yapmaz.’bc000fft1mm1506394.jpg
Haberin devamı için tıklayın ! - GSC Portal
 
Cevap: Ali Dürüst:'En az 2 üst düzey oyuncu alacağız'Lan bu Ali Dürüst Ersin Düzen'e demişti hani istersek transfer yapmayız niye öyle bi hava yaratıyorsunuz dememişmiydi hangisine inancaz :( Hadi baba ya patlatın 1-2 bomba 3 gün kaldı :(
 
Cevap: Ali Dürüst:'En az 2 üst düzey oyuncu alacağız'3 günde en az 2 transfer hemde üst düzeydeÇocuk mu kandırıyorsunuz ?
 
Cevap: Ali Dürüst:'En az 2 üst düzey oyuncu alacağız'Yıldız isteriz. Tercihen 10 numara, sonra sol kanat. Veya birtek R10 iki mevkide de oynar.
 
Cevap: Ali Dürüst:'En az 2 üst düzey oyuncu alacağız'3 günde en az 2 transfer hemde üst düzeydeÇocuk mu kandırıyorsunuz ?Neden ? Birincisi adam bugun gorusmeye baslayacagiz demiyor buyuk ihtimal gorusmeye coktan basladigimiz oyunculardan bahsediyor . Ikincisi 3 gunde iki ust duzey transfer cok zor bir sey degil maddi sikintin olmadiktan sonra . Arsenal 5 tane ust duzey alabiliyor iki gunde aceleyle hem de biz de 2 tane alabiliriz .
 
Cevap: Ali Dürüst:'En az 2 üst düzey oyuncu alacağız'Bayram tatilini fırsat bilen Fatih Terim, takıma izin verdikten sonra soluğu Bodrum Türkbükü’ndeki yazlığında almıştı. Terim’in ultra lüks villasında önceki gün ağır misafirleri vardı. Başkan Ünal Aysal ile ikinci başkan Ali Dürüst’ün bulunduğu transfer zirvesinde gündemdeki isimler değerlendirilirken, daha sonra Terim-Dürüst ikilisi sürat botuyla arkadaşlarının teknesine geçerken neşeli görüntüleri objektife yansımıştı.Ali Dürüst, Aslan’ın transfer rotasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Fanatik’e konuşan tecrübeli yönetici, “Tatilde olabiliriz, ancak transfer kesinlikle bitmedi. Aksine şimdi başlıyoruz. Avrupa’da 1 Eylül itibariyle transfer bitti. Şimdi alacağımız oyuncular konusunda elimiz daha güçlendi. En az 2 üst düzey isimi kadromuza katacağız. Tabii bu rakam daha da artabilir. Galatasaray yıldız oyuncular transfer edecek” dedi.‘Mail trafiğindeyiz’Görüşmeleri kendilerinin yapmadığını belirten Dürüst, “Bu işleri yöneticiler gerçekleştirmez. Profesyonellerimizi görevlendirdik. Aynı zamanda biz de mail trafiği yaşıyoruz” dedi. Podolski konusuna da açıklık getiren Dürüst, “Bu konuyu tamamen kapattık. Çünkü teklifimizi reddettiler” diye konuştu.Serdar DinçbaylıFanatikNe Zaman?
 
Cevap: Ali Dürüst:'En az 2 üst düzey oyuncu alacağız'Haber Fanatik kaynaklı..Bu yüzden doğruluğu hakkın'da şüphelerim var..Yine'de umarım gerçektir bu haber..3 Ay bekledik,3 Gün daha bekleriz..Yeter'ki Yıldız Tabirin'de en az 2 Oyuncu getirsinler..
 
Cevap: Ali Dürüst:'En az 2 üst düzey oyuncu alacağız'inanıyorum .çünkü ünal aysalın asaletine ,aklına, duruşuna hayranım .başkanımız elinden geleni yapıcaktır .transfer konusunda kızgın olsamda.
 
Cevap: Ali Dürüst:'En az 2 üst düzey oyuncu alacağız'Şu ana kadar muslera eboue ujfa elmander melo alındı. Üstüne 1 i yıldız olmak üzere iki yabancıyla daha cila çektik mi galatasaray tarihinin en iyi ikinci transfer sezonunu geçirmiş oluruz (96 dan sonra). Ayrıca selçuk ceyhun gibi çok önemli yerliler de kattık kadroya. Bu 3 gün güzel iki transfer yapılırsa yönetim çok büyük kredi kazanacak benim gözümde.
 
Cevap: Ali Dürüst:'En az 2 üst düzey oyuncu alacağız'Transferin bitmesine 2-3 gün kala hala mail ile mi bu işleri yürütüyorlar? Gidip o şehirlere üs kurmadan yıldız oyuncu getirmek hayal!!
 
Cevap: Ali Dürüst: "En az 2 üst düzey oyuncu alacağız"bu kadar beceriksizlik olmaz. iyiki ligi ertelemişler.son 2 günde 2 futbolcu alacaz diye dandirik futbolculara milyon avroları bağlarlar hepimiz rahatlarız.
 
Cevap: Ali Dürüst: "En az 2 üst düzey oyuncu alacağız"Bu adamlar ellerinden geleni yapıyor... bazılarına kolay geliyor bu işler... Bizde taraftar olarak keşke yeterli desteği yapabilsek...
 
Cevap: Ali Dürüst: "En az 2 üst düzey oyuncu alacağız"geçen transfer sezonundada buna benzer haberleri görüyoduk ama son gün gelenler stancu culio misimovicdi :D
 
Üst Alt