Ali Dürüst: "En az 2 üst düzey oyuncu alacağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst: "En az 2 üst düzey oyuncu alacağız"

Cevap: Ali Dürüst: "En az 2 üst düzey oyuncu alacağız"

Sayin Durust dediyse ...transfer donemi bitmistir!

Dagalin!

:D :D

agalar bu saatten sonra alsak alsak ultra süper forvet necatiyle mega solaçık sercanı alırız. :SS:

Riera'ya üst düzey diyorsan, üst düzey transfer yapma, hatta transfer yapma.

Transferin bitmesine şurada saatler kalmış.Daha yeni başlıyor diyorlar.

Riera'ya üst düzey diyorsan, üst düzey transfer yapma, hatta transfer yapma.

O kadar da abartmayalim oyle ya da boyle Simao'dan sonra en iyi sol acik olur Turkiye'deki . Ben de Elia'yi Podolski'yi Arshavin'i tercih ederim ama sol acikta Engin'i gorecegime Riera'yi tercih ederim 100.000 kez . Berkin'i oynatacagini sanmiyorum Terim'in Kazim solda basarisiz olur . Keske Pino'yu yollamasaydik ama Engin'i oynatacagina Riera'yi oynatsin Turkiye'de rahat oynar Riera o kadar da kotu bir adam degil .

Yöneticiler görüşmelere gitmezmiş! Bak sen Haldun Üstünel yönetici değilmiydi? İstediği adamı kolundan tutup getirmiyormuydu ? Üstelik birde kendisine hayran bıraktırıyordu adam!..Ya Ali Dürüst hiçbirşeyden anlamıyor yada ki bana göre kuvvetli ihtimal haber bomba...

Hahahaa Ali Dürüstten bekliyordum böyle bir açıklama.Her zaman transferın son günlerini bekler sonrada 3 gün kala daha zamanımız var üst düzey oyuncu almak için der.Klasik Ali Dürüst işte.7 yıl öncede böyleydi.

Avrupa'da transfer dönemi kapanmış. Bu saatten sonra kimse ilk 11 oyuncusunu bırakmaz. Sıradan bir topçu alsanda 5 liralık topcuyu 10 liraya bırakırlar.

Son 3 gün kaldı sayın dürüst. Umarım beklenen transferler yapılır.

Transferi sona bıraktık, İnşallah geçen senelerde olduğu gibi vasat oyuncuları almayız.

Yaa bırak allahını seversen başkan Riera mı üst düzey futbolcu Riera üst düzeyse podolski ney ozaman arshavin ne bu saatten sonra alacağınız oyuncu ya takımdan kovulmuş carvalho yada riera gibi sıradan futbolcular olur sen podolskiden arshavinden bahsedip rierayı getirirsen kimse yemez bunları

Rierayı alacağınıza pino kalsaydı ozaman ne günahı vardı kimse bana pino problemliydi demesin engin problemli değilmiydi engini düzeltecek terim pinoyuda düzeltirdi.

3 aydir ayni sozu duyuyorum.. Hoca geldigi gunden bu yana hucum adami istiyorum demekten usandi. Ustune bir Ardayi kaybettik..

Ali Dürüst e göre Riera-Cole dünya yıldızı.

Podolski,forlan ne oluyor acaba? Uzay yıldızı?

Messi-Ronaldo ne oluyor? Bunların tanımlarını da açıklasaymış keşke.

Üst Alt