Ali Dürüst Hedefleri Sıraladı !! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst Hedefleri Sıraladı !!

Ali Dürüst :

Yeniden başarıyı getirecek formülün yapı taşı, ‘tecrübe’ olacak.

Kimse takımın baştan aşağı değişmesini beklemesin. Böyle bir şey kısa vadede mümkün değil.

G.Saray’ın ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayacak tecrübeye sahip, kaliteli isimleri alacağız.

Genç ve gelecek vaadeden oyuncular yerine, bizi direkt hedefe götürecek oyuncuları transfer edebiliriz Yabancı oyuncularda ‘tecrübe’ ilk kriterimiz olacak.

Kanaltürk.

NOT : Kanımca " transfermarktan " +30 topçulara bakmak lazım. Çünkü hedef bu bataklıktan çıkıp seneye şampiyon olmak. Onun için en baş hedef " TECRÜBE " ve tabi ki ister istemez " Drogba " T.D. İse Grande TERİM

Saygılar..

Cevap: Ali Dürüst Hedefleri Sıraladı !!

Ali Dürüst akıllı adam ama yönetimde bulunmasını istemeyen çok adam var. Bunun sebebi de geçmiş.

Kısa vadede başarı kusura bakmayın ama çok zor bu yüzden bana göre takımın temel taşı olacak genç oyuncular almalıyız Yekta gibi. 15 tane adam almamız lazım bunun için paraya falan bakmadan yoksa seneye de çok sıkıntı çekeriz. Bir mağlubiyet daha alırsak maçların yarısını kaybetmiş olacağız Galatasaray'ın düştüğü bu hallere tekrar düşmesini istemiyorlarsa çok akıllı davranmalılar.

Ben Adnan Öztürk'e güveniyorum umarım akıllı hamleler yapar.

tecrübe derken 30 yaş üstü topçu almasınlar bir zahmet biz top oynamaya gelen adam istiyoruz tatile gelen değil

Renktaşlar adamların hepsi PRO. işlerinin eri. Adamlar +30 topçuların ligimizde hangilerinin daha verimli olucağını bilirler. Burda amaç tamamen bataklıktan biran önce çıkmak. Gençleşmek arka planda. M.etmeyin bence ben güveniyorum adnan polat gibi olmicak.

Ali Dürüst tam olması gereken şeyleri söylemiş.Gençleri oynatayım geleceği kurtaralım falan bu ülkede çok zor kardeşim.Sabırsız milletiz biz.Tamam gençleri alırsın da asıl böyle tecrübeli adamlara ihtiyacımız var bizim.

tecrübe ? yani emeklilik çağına gelmiş oyuncular ! vizyonunuz buysa hiç gelmeyin ! biz yeni bir yapılanma istiyoruz gerekirse sabrederiz.. ama ilerisi için bir umudumuz olsun ! tutupta 35 yaşında carlosları gutileri getirmeyin !

tecrübe ? yani emeklilik çağına gelmiş oyuncular ! vizyonunuz buysa hiç gelmeyin ! biz yeni bir yapılanma istiyoruz gerekirse sabrederiz.. ama ilerisi için bir umudumuz olsun ! tutupta 35 yaşında carlosları gutileri getirmeyin !

Okadar abartmazlar. Baros tarzı adamlar olursa mesela Elmander bi tecrübedir. Roman Pavlychenko var oda tecrübe :) yani umarım abartmazlar

Üst Alt