Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu

Cevap: Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu

bizim bugün bu hallerde olmamizin en önemli nedenlerinden birisi defansif anlayisda olan oyuncularimizin yenteksizligi ve beceriksizligi.

zaten hepimiz bunlardan yakinmiyormuyuz: sabri, servet, zan, balta, BAM...

milli takimda oynamalarin arkasina siginmamaliyiz.

yahu milli takımın sıkıntısıda savunma değil mi zaten?

Bir oyuncu kazmaysa kazmadır ötesi yok.

Zan S. Kurtuluş M. Batdal Aydın Sarp Balta Servet Ayhan Barış Ufuk Aykut ile derhal yolları ayıracaklarsa gelsinler yoksa burası manav dükkanı değil bu kadar adama da gerek yok

ayhan baris sarp servet balta gokan aydin gondermeden bu takimdan ne koy olur ne kasaba.

Keske secimler olsa da bitse ya. Biktim su Helvaci'dan da, Kiran'dan da, Dürüst'den de. Bos bos konusurlar, sonra millet birbirine sallar burada. Belediye secimi mi ne ya?

Vaat istemiyorum, icraat istiyorum. Dünya yildizi istemiyorum, tikir tikir isleyen scouting sistemi, makine gibi isleyen oyun sistemi istiyorum.

Diego alves'e kötü kaleci diyeni döverler :D ama süper manyak kaleci diyenide döverler... Kalede durup güven vericek ve kurtmarmasi gerekenleri kurtaran iyi bir kaleci...

Bize imkansızı kurtaracak kaleci lazım. Her sezon son 4'e kalan takımların kalecisine bak, her biri Taffarel ayarında.

Duran top,açık alan,kapalı alan hiç bi türlü defans yapmayı beceremiyoruz.

Üst Alt