Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"


df596ali_durust.jpg
Ali Durust kolo Tourenin neden olmadigi ve sol bek transferi hakkinda konustu

Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"zaten genel olarak pek düşünceniz yok onun farkındayız datoureyi pahalı geldi almadık diyin anlayalım, afrika kupası falan hikaye
 
Cevap: Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"adanadan okan salmazı ve eski oyuncumuz berki alak ya.
 
Cevap: Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"görecegiz kasim ayinda ihtiyac duyacakmiyiz duymayacakmiyiz diye. baltanin haftada 2 mac oynadigini düsündükce tüglerim ürperiyor :SS: .
 
Cevap: Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"sizin dusunceniz yok zaten.dusunmeden is yapıyorsunuz, neden ?kapasiteniz bu cunku.
 
Cevap: Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"Ali Dürüst'ü oldum olası sevmem ama artık nefret ediyorum. Tarzım bu diye her transferi yalanlayıp, yapılan her transferden sonra transferi kapattık deyince ne geciyor eline anlamıyorum. Taraftarın ümidini kırmak cok mu hoşuna gidiyor? Herseyi gectim transferleri yalanlamayı bu kadar dillendirince olmasını istemediğinden şüphelenmiyor değilim. Bazı bitme noktasına gelmiş fakat sonuçlanamamıs transferlerimiz için yönetim içindeki görüş ayrılıklarından dolayı engellendiği konusuluyordu. Belkide çıban başı Ali Dürüst'tü.
 
Cevap: Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"yurtdışından sadece 35lik adam almışısz hala konuşuyor
 
Cevap: Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"Yönetime cimri diyenler biliniz ki harcamadıkları! para senin benim param..Size kendini kurtarmak için Misimoviç+Culio+Stancu'ya 15 m euro para bayılan Adnan Polat lazım.YD taraftarı çıldırttı durum orta da.Adnan'ın 3 senelik gelirlere ipotek koyduğuna göre biraz makul davranmalıyız.Yönetimin transfer politikası akılcı Mesela geçen sene Muslera gibi bi kaleci alınmayıp onun yerine orta bi kaleci ve orta bi solbek alabilirdi.Ama böyle yapmadılar.Biz bu takıma en iyi oyuncuları adapte edicez gerekirse bazı mevkileri mevcut oyuncularle idare ederiz dediler ve transferleri 2 sezona yaydılar.1 sene önce bittik takım Arda dışını hepsini satsan 10 m euro çıkmaz (çıkmadı da), şimdi ligin en güçlü adayı.Yönetim stoperi seneye alıcaktı ama hesapta olmayan bi sakatlık çıktı. Ve mali külfeti olmayan Cris tercih edildi.Bence gayet mantıklı transfer
 
Cevap: Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"Çağlar orada bekliyorÇağlar orada bekliyorÇağlar orada bekliyorÇağlar orada bekliyor:eek: Ayrıca şu milli takımın sol beki yaeaea klişinden acil kurtulmak gerek. Zamanında milli takımın defansı bizdeydi ve o dönemleri hatırlamak gerek.
 
Cevap: Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"ya nasıl bir topicdir bunasıl cümleler bunlar Ali DürüstÇağlar ne ya :eek:
 
Cevap: Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"Bu adam çok itici.''Milli takımımızın sol beki Hakan Balta oynuyor''

:sad007:
 
Cevap: Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"Adam akıllı açıklama yapılsa, insanlar bir şekilde kabullenecek te, Cris'i tercih ettik demek en basit ifadeyle rezilliktir.

Aynı şekilde milli takım sol beki ve Çağlar demek, kabul edilebilir değil.

Desen ki uğraştık Toure ile, gelmek istemedi, veya takımı vermek istemedi filan tamam da, gerçekten tepki çekecek açıklamalar bunlar.

Hiçbir akıllı insan Cris'i Toure gibi bir adama tercih etmez bence.
 
Üst Alt