Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"

Cevap: Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"

Adam Kolo toure ile ilgileniyoruz dediği an zaten başkasını alacağımızı anlamıştım. Cris transferine kızmıyorum ama bu adam çok meymenetsiz.

Yönetime cimri diyenler biliniz ki harcamadıkları! para senin benim param..Size kendini kurtarmak için Misimoviç+Culio+Stancu'ya 15 m euro para bayılan Adnan Polat lazım.YD taraftarı çıldırttı durum orta da.Adnan'ın 3 senelik gelirlere ipotek koyduğuna göre biraz makul davranmalıyız.Yönetimin transfer politikası akılcı Mesela geçen sene Muslera gibi bi kaleci alınmayıp onun yerine orta bi kaleci ve orta bi solbek alabilirdi.Ama böyle yapmadılar.Biz bu takıma en iyi oyuncuları adapte edicez gerekirse bazı mevkileri mevcut oyuncularle idare ederiz dediler ve transferleri 2 sezona yaydılar.1 sene önce bittik takım Arda dışını hepsini satsan 10 m euro çıkmaz (çıkmadı da), şimdi ligin en güçlü adayı.Yönetim stoperi seneye alıcaktı ama hesapta olmayan bi sakatlık çıktı. Ve mali külfeti olmayan Cris tercih edildi.Bence gayet mantıklı transfer

Madem öyle kameraların karşısına çıkıp çilek alacağız, vişne alacağız da demesinler.

Yönetime cimri diyenler biliniz ki harcamadıkları! para senin benim param..Size kendini kurtarmak için Misimoviç+Culio+Stancu'ya 15 m euro para bayılan Adnan Polat lazım.YD taraftarı çıldırttı durum orta da.Adnan'ın 3 senelik gelirlere ipotek koyduğuna göre biraz makul davranmalıyız.Yönetimin transfer politikası akılcı Mesela geçen sene Muslera gibi bi kaleci alınmayıp onun yerine orta bi kaleci ve orta bi solbek alabilirdi.Ama böyle yapmadılar.Biz bu takıma en iyi oyuncuları adapte edicez gerekirse bazı mevkileri mevcut oyuncularle idare ederiz dediler ve transferleri 2 sezona yaydılar.1 sene önce bittik takım Arda dışını hepsini satsan 10 m euro çıkmaz (çıkmadı da), şimdi ligin en güçlü adayı.Yönetim stoperi seneye alıcaktı ama hesapta olmayan bi sakatlık çıktı. Ve mali külfeti olmayan Cris tercih edildi.Bence gayet mantıklı transfer

Kolo Toure'nin yerine Cris'i almanın nereden bakarsan bak en ufak mantığı yok. Yönetim yine yaptı yapacağını.

"Buradaki şartlar ve oyuncunun Afrika Kupası’na gidecek olması bizim için olumsuz bir faktördü. Dolayısıyla şu anda bizim işimizi görmesi açısından Cris’in kariyeri daha uygun geldi. "

şu cümleye ne denir. bu kadar vizyonsuzluk olmaz. toure eğer alınabiliyoduysa da alınmadıysa yazık ama çok yazık. sezon sonu yine stoper lazım değilmi? o zaman ne yapacaksınız. toure yi ikna etmişlerse sadece afrika kupasını bahane ediyolarsa kızmakta haklıyız. yoksa cris bir sezon için faydalı olur zaten. ayrıca bu toure den crise dönülmesinde bazı yönetciler etk etmiş olabilir. terimin ilk tercihi toureydi çünki.

Oyuncu ayrılmak istedikten sonra bir şekilde ikna edilirdi adamlar ben bunu mazeret olarak görmüyorum. Toure gelmek istemese tamam bir şey diyemezsin.

Renkdaş transfer döneminin bitmesine 3 gün kalmış ama fazla zaman yokki, Toure istese bile satmak istemeyen bir City çok yüsek bonservis bedelleri isteyebilirdi... Bence gelecek yıl bonservisinin de olmicağını düşünürsek o zaman için bu transferi değerlendirmek çok daha karlı olur bizim açımızdan...

Cris beklentileri karşılayamamış olabilir, ama bu kadar kısıtlı zamanda yapılmış bir transfer olarak, ben yine CL tecrübesiyle bu yıl için takımımıza iyi şeyler katabileceğini düşünüyorum...

antipolyanna olarak anılacak bi tarihi karakter haline geliyor yavaş yavaş ali dürüst. bundan 100 yıl sonra "ali dürüstlüğün alemi yok" lafı dilden dile dolaşacak. bikez olumlu bişey söyle bi kez

Ali Dürüst'ü taraftara antipatik göstermek için o kadar çok kasıyorlarki bizde yiyoruz.

Hasan Ali milli formayı vermez Baltaya adam çok iyi

Zambrotta vardı başkanım onu alsaydınız, hem iki kanatta da oynardı.

Cris'le de aynı yaşta, 2537615276315 ŞL maçına çıkmış, bedava.. E daha ne olsun...

Çok ayıp hiç yakıştıramadım böyle bir oyuncuyu kaçırmanızı.

Bak hadi o olmadı Grosso'yu alsaydınız bari, o da Cris'in akranı. Valla olurdu bak.

bahsettiğiniz başka bir Hasan Ali herhalde, yok FB'deki ise adamı FB taraftarları bile beğenmiyorken böyle bir yorum hakikaten enteresan olmuş.

Sen maçları izlemiyorsun heralde renktaş fb taraftarı niye begenmiyor öyle bir durum yok yanlışın var senin,bütün futbol programlarında herkesin ağzında adam at gözlüğünü çıkaralım lütfen sağlam adam doğruya doğru

Sen maçları izlemiyorsun heralde renktaş fb taraftarı niye begenmiyor öyle bir durum yok yanlışın var senin,bütün futbol programlarında herkesin ağzında adam at gözlüğünü çıkaralım lütfen sağlam adam doğruya doğru

Maç izlemeyen sensin sanırım. Hiç bir numarası yok Hasan Ali'nin, tamamen sıradan bir futbolcu. Hakan Balta'nın bitik hali bile daha iyidir.

Üst Alt