Ali Dürüst tekrar Aysal'ın listesinde! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst tekrar Aysal'ın listesinde!

fft1mm1409643.jpg

Olağanüstü seçimde başkan adayı olacağı ileri sürülen Ali Dürüst, tekrar Ünal Aysal'la birlikte hareket etme kararı aldı. Bir diğer başkan adayı Cemal Özgörkey ise yarıştan çekildi.

Galatasaray’da olağanüstü genel kurul tarihi yaklaştıkça birbiri ardına sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Adaylıklarını açıklayan isimlerin listelerini oluşturma çabaları hızla sürerken, en flaş gelişme dün gece yaşandı. Yönetimin idari yönden ibra edilmediği mali genel kurul arefesinde ve sonrasında Ünal Aysal’la birlikte hareket edeceği ve 2. başkanlık görevini üstleneceği iddia edilen, ancak seçime tek başına girme kararı alan Ali Dürüst, bu kararından vazgeçti. Dürüst’ün, camia içerisinde ayrılıkların yaşanmasını istemediği, bu nedenle tek ve güçlü bir listeyle seçime gidilmesi arzusunda olduğu kaydedildi. Camianın önemli isimleriyle fikir alışverişinde bulunan Dürüst’ün, kendisine yapılan tavsiyeler sonrası tekrar Ünal Aysal’la birlikte hareket etme kararı aldığı öğrenildi. Ali Dürüst’ün bu yöndeki kararını yakın çevresiyle paylaştığı, son anda yeni bir sürpriz olmazsa bu tercihini önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşacağı bildirildi.

Özgörkey gerekçe göstermedi

Gecenin ikinci sürprizini ise Cemal Özgörkey yaptı. Başkan adaylığını açıklayan ilk isim olan Özgörkey, yarıştan çekildiğini açıkladı. Özgörkey, “Şu anda bir açıklama yapmayacağım. Bu kararımın da camiamıza hayırlı olmasını dilerim” ifadesini kullandı. Özgörkey’in de Ünal Aysal’ın listesine girebileceği ileri sürüldü.

Fanatik

Cevap: Ali Dürüst tekrar Aysal'ın listesinde!

bu haber balon transfer haberi değil.vardır gerçekliği yoksa Dürüst açıklama yapmışken bu kadar iddialı haber girmezlerdi diye düşünüyorum

bu fanatik olsa bile :)

Galatasaray'ın kurtulus hamlesi olur. Keske Faruk baskanda girse yönetime. Fakat diger yandan Ali Dürüstün olacagı yerde Faruk baskan gayri resmide olsa orada olur. Bu haber benim gecemi yaptı :)

güzel haber. Ali dürüst Tulun'a bırakmaz meydanı ve Terimi istiyor diye duymuştum.Twitterda dolanıyordu bi ara.

Sportif direktorluge Terim, teknik direktorluge Gerets. Terim yerli kalitesini Galatasarayı eski kalibresine ulastıracak ender kisilerdendir. Yabancı transferlerde oldukca eksik ama o zaten Geretsin isi. Bizim icin pozistif rakipler icin negatif anlamda cok fena seyler olabilir. Hayali bile heyecan veriyor :p

Sportif direktorluge Terim, teknik direktorluge Gerets. Terim yerli kalitesini Galatasarayı eski kalibresine ulastıracak ender kisilerdendir. Yabancı transferlerde oldukca eksik ama o zaten Geretsin isi. Bizim icin pozistif rakipler icin negatif anlamda cok fena seyler olabilir. Hayali bile heyecan veriyor :p

Fatih Terim - Gerets olmaz sanki.

Sportif direktorlugu geri cevirecegini zannetmiyorum. Terime yerli transferlerde cok ihtiyac var.

Ünal Aysal, Hayri Kozak, Adnan Öztürk, Ali Dürüst

Çok yırtıcı.. Bu yönetimin karşısında kimse duramaz duranlarda Esas duruşda bekler..

Fatih terim Galatasaray'a gelmez.. En son ayrıldıgında Galatasarayda teknik direktörlük çeketimi astım demişti..

Ama Sportif direktörlüğü kabul eder.. Böyle bir yönetimi red edecegini sanmıyorum!

Teknik direktörü olarakda Gerets - Avcı ikilisinden biri gelmeli..

Terim-Gerets riskli olabilir, gecen yil bizde Kocaman-Daum orneginde oldugu gibi futbolcular Gerets'i yollayip Terim'i takimin basina gecirmeye ugrasabilir. Teknik direktor olan bir Turk'u sportif direktor yapip altina yabanci teknik direktor getirmek isleyecek bir sistem degil ulkemizde.

hiç çıkmadı ki en başından beri listeden,gerizekalı basın kendi kendine gelin güvey oluyor.

Terim Gerets'i yönetecek değil.. Sadece kendine düşen görevi yapacak.. kalkıp gerets'e hocalık taslarsa ki bunuda yapmaya müsait biri sonuçda TERİM..

dediklerin doğru olabilir.. o zaman Terim-Avcı ikilisi olsun derim.. yada Tüm Floryayı Gerets'e teslim edelim..

Genel Menejer/T.D/S.D..

Gerets-Ünder-Kerimoğlu..

Neden ünder derseniz Aldıgımız son şampiyonlukda Gerets ünder olmasaydı bunu başaramazdık demişti.. Bir daha onunla çalışmak isteyecektir.. Sanırım..

Artık açıklasın Ünal Aysal listesini de şu karşıklık bir son bulsun.

Ünal Aysal, Hayri Kozak, Adnan Öztürk, Ali Dürüst

Çok yırtıcı.. Bu yönetimin karşısında kimse duramaz duranlarda Esas duruşda bekler..

Fatih terim Galatasaray'a gelmez.. En son ayrıldıgında Galatasarayda teknik direktörlük çeketimi astım demişti..

Ama Sportif direktörlüğü kabul eder.. Böyle bir yönetimi red edecegini sanmıyorum!

Teknik direktörü olarakda Gerets - Avcı ikilisinden biri gelmeli..

böyle bir yönetim asla basarili olamaz.

cok fazla cenesi isleyen adamlar var listede ve hepsi liderlik pesinde.

2 gün sonra catlaklar cikar demedi demeyin!

hala israr ediyorum: aysal ve öztürk ic güdülerime ve hissiyatima göre ayrilacaklar

Üst Alt