Ali Dürüst: "Yıldırım Demirören'e güvenim tam" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst: "Yıldırım Demirören'e güvenim tam"

ünal aysal şey değil miydi başarıdan sonra bütün kerameti kendinde sanıp sonra yönetimi dağıtıp hocayı yollayıp yönetime candan erçetinleri falan doldurup daha sonra her dalda sıçıp batırıp kaçan başkan

Ah sanki terim de TFF ye hemen gizlice sarılmadı mı? Yoksa neye tekme koydu Aysal? Yoksa neden Ali dürüst ile yalaka Albayrak ı koymadı listeye? Tek işleri güçlü tayfaya yaslanmak.

acımasız davranıp abartmayın derim aidatını ödemeyi unutmuş olmasa sayın dursun özbek beyefendi efsane baskanımızın 1. adamıydı.
ama çapulcu olacak dursun unutmus işte.
''Yönetimde yer verdiği'' dedim; o veya bu sebeple yer veremedikleri hesaba katılmaz:cigara:...

Ama elhak; Ünal Aysal' ın 1. adam olduğu yerde, 2. adamlığa Dursun Özbek' ten daha çok yakışacak biri olamazdı; ne de güzel seçmişti hazret?!:hat::tbr:...

Mustafa bey diyelim haftaya daha ağır bir katliyam oldu diyelim Ali dürüst'ün tüpören'e olan guveni bitmiş mi olur yani bir haftada. Ben pek inanmıyorum aman tadımız kaçmasın ali rıza efendi diye düşünüp gelecek seçimde zaten affımi isterim aradan yırtarım diye düşünüyor. Muazzam ikili oynuyor, şahane.
Her hakem hatasına ''Katliam'' denirse işin içinden çıkılamaz, ortada hakemlik yapacak adam kalmaz!...Bundan sonra da hakem hataları olacaktır; Galatasarayımızın lehine de, aleyhine de...Ancak son maçta Halis' in yaptığı puştluk bambaşka bir şeydi; tekerrür edeceğine ihtimal vermiyorum...

Kanaatim odur ki kadro yapısı itibariyle sezon baştan kaybedilmişti zaten. Ve bunda Fatih Hoca da kusurludur, doğruya doğru. Elalemin takımları 120 km koşarken bizimkiler 101 km koşabiliyorsa, bu direkt TD e yazar; kondisyoner filan onun getirdiği adamlar sonuçta. Hem organizasyon yeteneği düşük, hem bireysel becerisiyle maç kazandıracak özel oyuncusu olmayan, hem mücadele etmekten aciz takımla da hiçbir ciddi hedefe ulaşılamaz...

Sevgili mustafa , problemlerin cikisi hep hakemlerden kaynaklaniyor

Tamam kurullar tamam tff falan filan ama cikis noktasi hakemler

Eger hakemler hata yapmasa zincirleme sekilde hic bir sey olmayacak , ustelik bos bos konusan yonetici de olursa anca kendisine guldurecek

O yuzden hakem hatalari sifira inerse bence hic bir kavga kalmaz ulkede futbol uzerinden

bu olaya en cok fatih hoca üzülmüstür cünkü cok cok eski arkadası reisin tabiriyle ali dürüstle yol arkadası fatih hoca hem üzülmüs hem sasırmıstır

ben açıkçası komplo teorisi diyordum inanmıyordum ama gazeteciler bunu söylemeye basladıgına göre yani iktifara yakın gazeteceler bu olay dogru
bizim baskan sabahlara kadar acıklamada yapsa aglasa zırlasa fayda etmez başak rezil dahi oynasa sampiyon yapacaklar
hatta sampiyonluk kupalarını vermeye gökselin yanına reis bey gelecek

o yüzden hüseyine yazık oldu ben hakem olarak severdim adam verilen emri uyguladı hayatı kaydı

hakemlere verilen talimat ise bence cok acık emirkeri uygulamazsanız klasman düşürüleceksiniz.

Hakemin hata yapması bizim adamlarımızın defolarını örtmemeli. FB maçı daha başlamadan Donk' un yaptığı hareket, Hasan Şaş' ın ortada bir şey yokken yaptığı saçmalıklar filan da mı Fırat' ın suçuydu?...(Şaş' ın maç sonunda yaptıklarının hiç affı yok da bahsettiğim o değil, daha maçın ortalarında sıçmaya başlamıştı. Galatasarayımıza hiç yakıştıramıyorum, başka adam mı kalmadı yahu?...).

Yuzde yuz katiliyorum baskandan hocaya oyunculara dek katiliyorum

Ama hakem hic hata yapmasa , sifir hata ile yonetse sence bu cezalar icin ortam olusur mu

Üst Alt