adurust.jpg
1955 İstanbul doğumlu olan Ali Dürüst, ilk ve orta tahsilini Galatasaray Lisesi'nde tamamladı. Dürüst yüksek öğrenimini ise Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nde yaptı. Aktif sporculuk yaşantısı da olan Dürüst, uzun yıllar Galatasaray Yıldız, Genç ve A takımlarında lisanslı olarak voleybol oynadı. 1988 yılına kadar Alo&Mintax Şirketler grubunda Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Ali Dürüst, 1988 yılından bugüne kadar Dürüst Şirketler Grubu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak iş hayatını sürdürdü. Ali Dürüst, Galatasaray Spor Kulübü'nde üç dönem Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Ali Dürüst, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.
 
Cevap: Ali Dürüst | 2. Başkan@Mete, nerden geliyor bu Ali Dürüst hayranlığı açıkcası ekşi de bir yorum vardı

''ne kokar ne bulaşır insanı.. her zaman mış gibi yapan insanlardan biridir,hala galatasarayda kurtarıcı olarak düşünülüyorsa vah gidi vah!''
 
Cevap: Ali Dürüst | 2. BaşkanTekrar geri dönmesi çok güzel camiada bir nebze olsun birleştirici rol oynayabileceğine inanıyorum.Kritik maçlardan önce ve sonrasında yapacağı açıklamalarla çok taşı gediğine oturtacağına ve eskisi kadar önüne gelenin oyunculara sallayamacağına inanıyorum.
 
Cevap: Ali Dürüst | 2. BaşkanTekrar geri dönmesi çok güzel camiada bir nebze olsun birleştirici rol oynayabileceğine inanıyorum.Kritik maçlardan önce ve sonrasında yapacağı açıklamalarla çok taşı gediğine oturtacağına ve eskisi kadar önüne gelenin oyunculara sallayamacağına inanıyorum.Takımdaki yerlilerin hepsi 2.-3. sınıf oyuncu bundan kastım Galatasaray'dan kalitesiz takımlarda 11 de garanti olmayacak isimler (Servet,Barış,G.Zan vs.), az buçuk yeteneği olanı da Messi yapmamak gerek (Baroş,Arda vs)
 
Cevap: Ali Dürüst | 2. BaşkanBasladık yine.Targutay, biraz sakin. Elestiri zamanı geldiginde diledigini buraya gelir yazarsın. Ama simdi degil.
 
Cevap: Ali Dürüst | 2. BaşkanTakımdaki yerlilerin hepsi 2.-3. sınıf oyuncu bundan kastım Galatasaray'dan kalitesiz takımlarda 11 de garanti olmayacak isimler (Servet,Barış,G.Zan vs.), az buçuk yeteneği olanı da Messi yapmamak gerek (Baroş,Arda vs)Yorumunu geç gördüm ama dediklerin ile konu arasındaki bağlantıyı çözemedim malesef.
 
Cevap: Ali DürüstBeyler şunu bi anlayalım bu adamlrda biliyor enaz bizim kadar kimin iyi kimin kötü olduğunu.Oyunculara kötü diyerek elden çıkarmak istedikleri adamların işi zorlaşacak değerleri yok doğru düzgün iyice düşecek.Biraz mantık lütfen.Adam neden malını mundar etsin ki?
 
Cevap: Ali Dürüst | 2. BaşkanSon Dakika !Ali Dürüst 2.Başkan

Adnan Öztürk ve Refik Arıkan Başkan yardımcıları oldular.
 
Üst Alt