Ali Dürüst'ün açıklamalarının ardından... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst'ün açıklamalarının ardından...

Cevap: Ali Dürüst Basın Toplantısı Düzenledi

beyler ortamı sakinleştirme ve beklentiler normal seviyeye çekmek için gayet iyi bir konuşma yapmıştır . boşuna laf atıyorsunuz.

en korktuğum şey

Ali Dürüt: "GS'lilarin telasa kapilacagi bir durum yok. Galatasaray'da transfer bitmez."

bizim nöbet bitmez!!!

[video=youtube;6WE9QmEBs5w]https://www.youtube.com/watch?v=6WE9QmEBs5w[/video]

en korktuğum şey

Ali Dürüt: "GS'lilarin telasa kapilacagi bir durum yok. Galatasaray'da transfer bitmez."

bizim nöbet bitmez!!!

Sen korkma rahat ol gözüm. Yaştan kaybediyorsun biraz. Galatasarayın en büyük başarılarında Ali Dürüst Fatih Terime en yakın yöneticilerdendi. Transferi şova döndüren yöneticileri de gördük biz...Şovlarını yaptılar ama aldıkları futbolculardan cacık olmadı.

Ali Dürüst yapılması gerekeni yapıyor...Bülent Tulunun şov girişimleri belirmeye başlamıştı ve doğru hamleyle önü kesildi...Bülent tulun Ünal Aysalı da yanlış yönlendirerek Galatasaraya büyük zarar vermek üzereydi... Koskoca Galatasaray bakanının transfer görüşmelerinde ne işi var.

Ali Dürüst çok zeki bir insan...Drogba konusundaki açıklamaları da beni rahatlattı...Vermek istediği mesajı ben çok iyi aldım...

Mesaj neydi diye soran olursa cevabı şu:: Biz 33 yaşındaki futbolcu için büyük çaba sarfetmeyiz. Ancak koşullar Galatasaray lehine uygun olursa düşünebiliriz. Ali Dürüst bu açıklamayı Forlan içinde yapardı ama başkan Madride görüşmeye gidince sert açıklama yapmak istemedi.

Eveeeeeeeeeeeeeeeeeet aylardır transfer konusunda herkes hem fikirdi, sezon açılmadan bitmesi gerekiyordu traqnsferlerin ve o unutulmaz cümleyi duyduk!

"GS'lilarin telasa kapilacagi bir durum yok. Galatasaray'da transfer bitmez."

bunu ilk kim söylediyse, şu anda kim söylüyorsa, gelecekte kim söyleyecekse umarım benim kadar çulsuz olur, bereketi kaçar. Amin

Mr Dürst yine ezberden konusmalar yapmis, bu konusmalarin aynilarini 20 senedir yapiyor, ve tek kelimesi bile degismemis hahaha :D

ali dürüstün cıkıp söyledigiklerine sevinen azınlıktan biriyim sanırım... olması gerekeni yapmıstır... birisinin cıkıp yapması gerekiyordu...

sizi bilmem ama bu konusmalardan sonra benim icim daha bir rahat...

ali dürüstün cıkıp söyledigiklerine sevinen azınlıktan biriyim sanırım... olması gerekeni yapmıstır... birisinin cıkıp yapması gerekiyordu...

sizi bilmem ama bu konusmalardan sonra benim icim daha bir rahat...

31 Agustos'a kadar idare eder seni o zaman , ama benim karnım tok bu açıklamalara. İcraat gerek icraat .

adam daha yonetim olusmadan dagitti ortaligi

bunlarin olacagini tahmin edemedikmi acaba?

kozak reis isini bilir

ali dürüst 10 cümle kurmuş 7 si aynı tekrar okudum.. aynı. neyse gönderilecekler belli olsun o daha önemli aynı kadroyla sahaya çıkmak dünkü yemeği ısıtmak gibi olur

Kasada bu transferleri hizla bitirecek paramiz mevcut olmadigi icin gerekirse bu kadro ile de devam edebiliriz , bunu istemiyoruz elbette ama ekonomik gercekler goz onunde

Üst Alt