ali ece - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
S.Ali Çelikler: Hiçbir seçim Aziz Yılıdırım'a karşı girilen seçim kadar zor olamaz.​
Ali Ece: Daha zor seçimler var.
S.Ali Çelikler: Hiçbir kulüp seçimi Aziz Yılıdırım'a karşı girilen seçim kadar zor olamaz.​
Ali Ece: Ha kulüpler için diyorsun...
Ve o müstehzsi gülüş, bakış...​
Seviyorum bu adamı.

S.Ali Çelikler: Hiçbir seçim Aziz Yılıdırım'a karşı girilen seçim kadar zor olamaz.​
Ali Ece: Daha zor seçimler var.
S.Ali Çelikler: Hiçbir kulüp seçimi Aziz Yılıdırım'a karşı girilen seçim kadar zor olamaz.​
Ali Ece: Ha kulüpler için diyorsun...
Ve o müstehzsi gülüş, bakış...​
Seviyorum bu adamı.

Agir tinercidir ama yinede objektif adamdir, okan koc gibi degildir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arada ses olsun diye açıyorum aynı şeyleri defalarca anlatması sıkıyor cidden, yine de ülke spor medyasına renk katan bi kişilik

Volede serdar aliyle olan programlarını izliyorum da 8 partın 5inde hakem konuştular ve gs kollanıyor diye baya algı kastılar. Serdar ali bu hakeme soruşturma açılabilir dedi bundes ligadan örnek falan verdi. Geri kalan kısımda da koçu yaladı. Saç zaten kudurmuş da ali ece şaşırttı. Baya operasyon var medyada.

Volede serdar aliyle olan programlarını izliyorum da 8 partın 5inde hakem konuştular ve gs kollanıyor diye baya algı kastılar. Serdar ali bu hakeme soruşturma açılabilir dedi bundes ligadan örnek falan verdi. Geri kalan kısımda da koçu yaladı. Saç zaten kudurmuş da ali ece şaşırttı. Baya operasyon var medyada.
Az önce başlık açtım bu mamalanmış şahıs hakkında.

Fenerlilerin en akil görünen yorumcularının bile böyle dangalak olması bize mutluluk verir ancak.

İzlemeyin lütfen bu Galatasaray düşmanlarını.

Amigo ali, blowtas yenildiginde suratindan uztuntuden izlenmiyor.

Bu kel amigoyu objektif sananlar var birde, firat ve fatih neyse buda aynisi.

1:27:09 - 1:32:00 arasi ugur ve serkanin suratlarina bakin bikmislart artik.

tinerci kel kopek seni

Üst Alt